תמונה של רונית

בית הספר לקריאת הילות והילינג רב חושיים

אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון רב חושי – לעצמך ולזולת

* צמיחה רוחנית *הגשמה עצמית * הכשרה מקצועית

קליניקה וקורסים בהנהלת רונית שפי וולפין – מורה רוחנית

 

שיעור מס' 1 בקורס היכרות, במתנה:

להיות מתוקים לעצמכם (ולאחרים)

קריאת הילות והילינג – לעזור לעצמכם ולזולת במקביל

 • לחולל שינויים מהירים, יעילים וחכמים, בכל תחומי החיים – כאן ועכשיו!
 • לממש את ייעודכם ויעדיכם בקלות, נינוחות והנאה, וללא סבל, מאמץ והקרבה.
 • לעזור גם לעצמכם ולא רק לזולת, כדי למלא את שליחותכם מבלי להתרוקן

 

 

בשיעור היום – השער שיפתח במהלך שנת 2012 ואילך: מ"סוף העולם" ל"אין סוף אפשרויות"

להצטייד בידע שיסייע ליצור בהירות, במקום לגשש באפלה

בשיעור חגיגי ומיוחד זה מתלווים אלי קבוצה של 183 מלאכים. מטרתם היא לסייע לי לשתף אתכם בידע שקבלתי באמצעות קריאת הילות והילינג שערכתי לנושא. השימוש שתעשו בידע תכליתי זה עשוי לסייע לכם לממש את עצמכם במהלך 2012 בבהירות, בטחון ושלווה ולחסוך מכם בלבול, דאגה ולחץ מיותרים, האופייניים לכניסה לעתיד לא נודע, ובמיוחד לשנה שהנבואות לגביה היו דרמטיות ופסימיות ושלא בצדק.

ידע תכליתי ליישום יומיומי

מטרתנו (שלי ושל מלאכיי) היא לגלות לכם איך אפשר ליהנות ממגוון ההזדמנויות ששנת 2012 פותחת, במקום לחשוש מהם. נלמד אתכם איך לערוך את השינוי המדהים שמתאפשר החל משנת 2012 ואילך ונצייד אתכם בידע הנדרש כדי להתקדם בחייכם מהמקום המצוי לרצוי בכל אחד מתחומי החיים ( קריירה, פרנסה, יחסים, בריאות מודעות וכדומה).

חמש הנקודות בהן יעסוק השיעור

1. מיהם השערים שנפתחים ב2012 – מה היא מהותם הייחודית, מה הם ואיזה הזדמנויות הם פותחים בפנינו ומי נהפוך להיות בעקבות המעבר בהם.

2. איך ליהנות מהשערים שנפתחים החל מ2012 ואילך – איפה נמצא מפתח הכניסה לשערים שנפתחים החל מ – 2012 ואילך ואיך נוכל לתרגם את המודעות בנושא ליישום גשמי, ברמה יומיומית, בכל תחומי החיים (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, רוחניות ועוד).

3. מה הם הפירות שהכניסה בשערים הללו יאפשרו לנו להניב – שער פותח מרחב לשיעור. אז איזה שיעורים יזדמנו בפנינו ללמוד, איזה תוצאות הם יאפשרו לנו לייצר במציאות שלנו ומה אנו אמורים לתת ולקבל בשנה הזאת לעצמינו ולעולם.

4. למה ולכבוד מה כל זה יקרה – לשם מה יפתחו בפני עלינו השערים הללו ולאן הם מובילים מוביל? ה"למה" עוזרת לנו לפתח חמלה כלפי עצמינו והזולת והיא אחת המפתחות הראשים להיכנס בשער ביתר קלות, הנאה ונינוחות.

5. להיכנס לשער בזמן ובמקום הנכון באמצעות קריאת הילות והילינג ולהיות האדם הנכון, בזמן הנכון ובמקום הנכון.

 

קצת אודותיי

רונית שפי וולפין – מורה רוחנית: מייסדת בית הספר לקריאת הילות והילינג במסלול צמיחה . מלווה אנשים רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש בתהליך זיהוי ומימוש ייעודם ויעדיהם בכל תחומי החיים ומכשירה אנשים להעניק קריאת הילות והילינג לעצמם ולזולת כדי לחולל שינוי מהיר, פשוט וחכם בכל תחומי החיים, בכל נושא, בכל מקום ובכל זמן.

 

בבקשה כתבו לי כאן למטה בתגובות חוויות, רשמים ושאלות על השיעור ואשמח להתייחס.

להתראות בשיעור הבא,

רונית

48 תגובות

48 תגובות לפוסט “חינם:קורס היכרות קריאת הילות והילינג – שיעור מס' 1”

 1. נעמהבתאריך 28 דצמ 2011 בשעה 9:55 pm

  רונית כל מה שאת מלמדת מרגש אותי מאוד תודה לך מקסימה.

  [Reply]

 2. adminבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 6:55 pm

  שלום כרמלה,

  חלוקת המין האנושי ל 3 קבוצות תדרים והשמות שהענקתי לכל אחד מהם נועדו לצורך דימוי בלבד.זו היא חלוקה ראשונית – בסיסת בלבד (שבאה לפתוח פתח להבנת שליחותינו באמצעות התדר בו אנו מתפקדים). אמרתי את זה גם בשיעור היום – אלה ארכיטיפים בלבד, לצורך פיתוח מודעות לנושא, אך למעשה אף אחד מאיתנו לא באמת פיה, סופר או אפיפיור, אלא נשמה חופשית בגוף אדם.

  זאת ועוד, אחד הדברים שהולכים לקרות השנה זה השתחררות מההפרדה הקועבת הזאת שאת עושה כאן בין דתות והייחוס של מעלה כזאת או אחרת לדת כזאת או אחרת. כי האמת היא שאמנם בחיים האלה את יהודיה אבל אולי בחיים אחרים היית נזירה נוצרית!? אז מי את באמת – יהודייה או נוצריה?! התשובה היא – את לא אף אחת מהן. את פשוט נשמה חופשית שלובת ופושטת פרסונות (אישיות) לצורך למידה, כאשר בגלגול אחד תהיי בעצמך כומר ובגלגול אחר רבנית רפורמית.. בגלגול אחד אדם מזיק ופוגעני ובגלגול אחר אדם טהור ותורם. יש בך הכל – גם מואר וגם אפל.

  אז כרמלה יקרה, הגישה שאת מציגה שוטחת כאן בפנימשקפת את העידן הישן. זה אחד התיקונים שיש על ה"אפיפיורים" שבנינו לעשות – להפסיק את ההפרדה, האליטסיות והתחרות בין עמים, גזעים, מינים ודתות, כי היא הסבה סבל רב לך בפרט ולאנושות בכלל. השיחרור שלה ייטיב איתך ןעם כולנו.

  בהתחלה חשבתי שאת "סופרת" אבל עכשיו אני מבינה שאת "אפיפיורית", כי אחד התיקונים שיש לאפפיורים לעשות זה לצאת מהתפיסות הנוקשות והמקובעות שלהם לגבי מי צודק, חכם, חזק וקובע כאן.

  במכתבך את אומרת כך ואני מצטטת: .. "האמת שאת הצגת היא האמת שלך, ומן הראוי היה לומר זאת באופן זה :שלא איכפת לך כי זו האמת שלך !"

  אז ככה: כשכשאנו משתפים את עמדתינו אנו מביעים את אותה ואותה בלבד. כלומר, אנו מביעים את עמדת הבורא כפי שהיא נראית בעיני רוחינו. כך שבעצם כל דבר שאדם יגיד יהיה בעצם ביטוי אישי לתפיסה שלו את הבורא. דבר זה היה אסור בעבר עד היום והיו אף אנשים שחטפו עונש על כך. לאנשים כמוני פעם היה אסור לומר את הדברים שאני כותבת כאן ומלמדת היום בביטחון, חופשיות והתלהבות. אבל תודה לאל שהזמנים השתנו והעולם הישן הזה שמנע מאיתנו להיטתא בחופשיות מתמוטטת ואיתו גם יורדת למצולות הגישה שאת מציגה כאן.

  האמירה שלך ש."אמת מוחלטת יש רק אחת והיא האמת האלוקית המובאת בתורה ובכתבי הקודש". היא אחד המקורות לסבל בעולם וגם היא מתנדפת השנה מהחלון כמגוחחכת ולא רלונית יותר. את באמת חושבת שכתבי הקודש הם יותר חכמים ממך, ממני ומיכל אדם אחר?! איזה שטויות!!!

  כל כתב הוא כתב קודש אם הוא בא ללמד אותנו את עבודת הבורא – כל הספרים, והמאמרים הרוחניים של העידן החדש, גם הם כתבי קודש, וגם כותביהם יהיו יום אחד, לאחר מותם חז"ל של ימינו.

  אני לא אישה דתייה, אלא רוחנית. אבל אני נשואה לרב. רב קונסרבטיבי. אני לא שומרת הלכה אני מקשיבה לפעימת ליבי והולכת אחריה. זה הוא חזון אחרית הימים וגם את יכולה אם תרצי.

  לסיום, אין לי דבר בעד או נגד דת זו או אחרת. יש לדתות שליחות משל עצמן. אבל כמו כל ממלאי השליחויות בעולם גם לדתות יש עבודת טיהור לעשות כי בשם הדת נעשו כאן מעשים נוראיים על האדמה הזאת ודי!!!

  אם תצליחי להשתחרר קצת מהאמונה שהיהודים יותר טובים אז תוכלי להינות מהארכיטיפ של אפיפיור בדיור כמו מהארכיטיפ של פיה וסופר. על כולם סיפר לי הבורא בכבודו ובעצמו.

  כלומר, הבורא כפי שאני מבינה ומשתפת אותו.

  בהצלחה

  בחיוך רב

  רונית

  [Reply]

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 03 ינו 2012 בשעה 4:04 pm

  רונית יקירה

  תודה לך מקרב לב על השיתוף וההדרכה..בזמן השעור הרגשתי שאת מדברת אלי אישית (אני יודעת שלא) הייתי מרותקת…קצת קשה לי להעביר את חוויותי מהשעור כיוון שאני לא סופרת…נכון אני פייה..לגמרי…ובכיתי אתך ביחד כשהעליית את הנושא,

  התרגשתי ושמחתי גם יחד שנכנסת לעולמי ודיברת את שלי…אושר גדול…בורא עולם כנראה מחבב אותי ושולח לי מתנות מתוקות כאלה.

  אני מחכה בציפייה לשעור הבא…

  אני אישית מרגישה תקועה…לא פורצת החוצה…לומדת ולומדת (ויודעת פחות ופחות)

  מסתובבת סביב הזנב של עצמי ומוותרת…

  ונורא רוצה לקרוא הילות ולעזור לעצמי ולבני האדם

  היי ברוכה רונית

  ותודה על קיומך בעולם הזה (גם)….טושי

  [Reply]

 4. שרוןבתאריך 03 ינו 2012 בשעה 4:32 pm

  שלום רונית,

  קודם כל תודה רבה על הרצאה כה מרגשת ומאירת עיניים

  רציתי לשאול לגבי התדרים עליהם דיברת

  האם לכל אדם יש תדר ספציפי או שניתן לנוע בין התדרים

  האם יש פוטנציאל מולד שאיתו הגענו ואיתו אנו אמורים לפעול, האם יתכן כי התדר אינו באיזון ומה קורה אז? האם יש רק שלושה?

  כך למשל אני יודעת כי אני בוודאות לא שייכת לתדר האפיפיורים ואף יש בי רתיעה מתדר זה, אך איני יודעת לאיזה משני התדרים אני שייכת… כך אני מרגישה למשל שיש מאפיינים שציינת של תדר הפיות שהם מאפיינים שלי, ובלי קשר זה דימוי שאני מתחברת אליו מזה שנים, ובטיפול אנרגטי אחר שגם משתמש בדימוי זה וביצורי פלא אחרים אף התברר לי כי יש לי "גופי פיות" וזו הדמות העיקרית שלי ומצד שני את מתארת את הפיות כאנשים "גדולים מהחיים" שהביאו דבר חדש אל העולם ואני (אולי עדיין לא:)) לא מרגישה שייצרתי דבר שכזה אם כןבחלוקה שלך אולי אני מהסופרים אך גם כאן אני לא מרגישה שיש בי יכולת לתרגם ולפרסם דברים של אחרים בצורה בהירה לכל האחרים

  כך שאשמח אם תפרטי יותר בנושא וכן תתני כלים לעבודה לכל תדר על מנת לאפשר מימוש יותר מלא

  בנוסף אשמח אם תתני כלים לפיתוח הרב חושיות חידוד הראייה והשמיעה ויכולת התקשור

  תודה על הקורס הנפלא:))

  שרון

  [Reply]

 5. שלומיתבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 2:52 pm

  שלום רונית

  מודה לך על מפגש 1 – מופלא ומלא תובנות וחכמה

  הקושי האישי שאני חווה – הוא חיבור לייעוד שלי,למהות הנשמה איתה באתי לעולם זה

  מקווה שהנושא של מציאת וחיבור לייעוד יועלה במפגש 2

  תודה שלומית 4.1.12

  [Reply]

 6. ענבלבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 3:32 pm

  ראשית רציתי להודות לך על היוזמה הברוכה. הקורס הזה הוא הזדמנות נפלאה לקבל ידע ועזרה ועל כך תודה.

  אחרי השיעור הראשון גיליתי שהדבר המשמעותי שקיבלתי ממנו היה הנכונות לבחור. ההבנה שאני לא חייבת לדעת מה אני רוצה או מה מדויק לי כרגע אלא רק לבחור לרצות לדעת. שזה לבדו מספיק. זה אולי נראה לאנשים כמשהו קטן אך אני מוצאת אותו ככלי שימושי וחזק מאוד.

  דבר שהפריע לי במשך השיעור הראשון הוא העובדה שהגענו למהות השיעור כמעט אחרי שעה. אני באופן אישי אשמח לשיעורים ממוקדים ומדויקים יותר.

  לקראת השיעור הבא אשמח לקבל כלים לתקשור. אני מרגישה כיום שאני מקבלת המון מסרים דרך רמזים, מעשים, "צירופי מקרים" וכו' ואני מנסה למצוא את הדרך לקבל תשובות ישירות יותר. אני יודעת שזה אפשרי עבורי רק שאני צריכה עזרה מבעל ניסיון.

  תודה רבה

  ענבל

  [Reply]

 7. נוריתבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 3:56 pm

  רונית שלום,

  אחרי השיעור שלך הלכתי עם כל מיני מחשבות –

  א)איך אמרת – הפיות צריכות לצאת החוצה, להוביל-

  חיזקת אותי להתאמץ על חוגי הורים שאני צריכה לארגן,

  וסדנאות מודעות של בעלי שעוסק בסוגי אישיות שונים, ואמונות היסוד שלהם-

  שאני גם צריכה לקדם, כי מי שיוצא מהסדנא מרגיש שינוי משמעותי מאוד!!!

  – לשאוף להגיע אל הנתינה הגבוהה – שנדע לעזור לעצמנו ולזולתנו בו זמנית- חזק מאוד!!

  – החידוש שלכל דבר יש את ההילה – הארה מאוד מעניינת

  – מה שתבקש – תקבל – תמיד צריך לחזור ולהזכיר לנו –להגדיר מה רוצים.

  אחרי השיחה ביתי ביקשה מתנת יום הולדת ולאחר שהגדרתי את הדברים הקב"ה שלח אותי לחנות המתאימה ומצאתי מתנה מתאימה מאוד!!!

  מסקנתי שבעניינים פשוטים" – אפשר לבקש והדברים מגיעים המון פעמים בקלות, לעומת דברים שהם השיעור שלנו בחיים – שם צריך להתפלל ללא הפסקה- לעמול בתפילה עד שמקבלים.

  תודה רבה!!

  נורית שכטר

  [Reply]

 8. איילת השחרבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 4:06 pm

  א. קיבלתי את 2012 עם המון ביטחון שזו תהיה שנה נהדרת. הדברים לא חדשים לי אבל הביטחון שאני לא עושה את הדרך לבד הוא נפלא ומעצים. בנוסף קיבלתי כמה מסרים מאד משמחים.

  ב. לקראת השיעור השני אני נלהבת ומסוקרנת מאד, אפילו מתרגשת, ציפיות גדולות מאד, דריכות גבוהה.

  ג. הייתי רוצה כלים אופרטיביים, כמו השלבים שאמרת לכתוב. תעשי א. ב. ג יקרה מעצמו, זה היה נפלא וחזק קראתי את זה פעמים רבות במהלך השבוע וזה חיזק אותי.

  ד.התובנה המרכזית היא שאני לא לבד. שאני לא הוזה. שהמסרים שאני מקבלת הם לא סתמיים ובעיקר אני כ"כ חדורת תקווה ואופטימיות. וגם למדתי לא להיות כ"כ חריפה עם האנשים שאני רוצה לעזור להם. להיות מתוקה זה מושג חדש לגמרי בשבילי – אני מתרגלת אותו ומתרגלת אליו.

  .

  [Reply]

 9. אתיבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 4:28 pm

  רונית היקרה שלום רב,

  ברצוני להודות לך על השיעור הראשון מעניין ומאיר, מאד נהנתי מהשיעור,

  מאד מתרגשת לקראת השיעור הבא.

  הייתי רוצה לדעת מה היעוד שלי בחיים ,לחוות את החוויה בקריאת הילות.

  תודה רונית

  [Reply]

 10. בילההבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 5:47 pm

  שלום רונית. את תחושותיי והרגשתי לאחר השיעור הראשון כבר כתבתי ,

  מכיוון שהעלת את האפשרות לשאול ספציפית ,יש מספר נושאים שאשמח לדעת יותר .

  – כיצד לנקות טראומות ועניינים לא סגורים מהעבר..,ואיך אזהה אותם [בסדר הפוך כמובן..]

  – איך לזהות את הכוח הפנימי שלי כדי לנוע למימוש שליחותי. חידוד יכולת התקשור תהיה לעזר .

  תחושתי היום , עצבות תסכול וחוסר אונים ,על אי העשייה….

  תודה על נתינתך.

  [Reply]

 11. אלהבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 7:56 pm

  רונית יקרה

  ניסית מספר פעמים לענות לך בעת ההרשמה לשעור 2 ולא הצלחתי. כמעט התיאשתי אך לא אני האדם שמרפה מהר. ראשית ראויה את להוקרה על עמידתך לבד ללא עוזרים למפגש ומתעמתת מול הפחד ויכולה לו. מעבר לתפילות לבורא ישיש לי עדיין אמביוולנטיות בנושא זה, מהם הכלים מתחום ההילות שעוזרים בעמידה מול כל פחד שהוא. אמרת משפט לא ברור:מודעות קולקטיבית תעזור לקבלת החלטות. למה הכוונה. איך יודעים לסנן את דיבורי הבטן מהרעשים האחרים ולקחת את את ההחלטות הנכונות,. עדיין לא ברור לי מי אני מבחינת התדרים. אחת התובנות החזקות שלקחתי היא שמי שמוותר לאחרים על חשבונו הוא בעצם יהיר. זה היה חזק .זה לא אלטרואיזם זוהי יהירות.

  עוד עניין: אם קשה רגשית לומר הבורא מה אומרים.

  תודה

  [Reply]

 12. אדוהבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 12:34 am

  שלום רונית,

  מאז השיעור הקודם אני מרגישה שלימה ומובנת יותר לעצמי. זה מרגיש לי יותר נוח לדעת שיש עוד יצורים כמוני(סופרים) ושיש לנו ייעוד ותפקיד בעולם.

  אני מרגישה נלהבת לקראת השיעור מחר ומקווה ללמוד ממך עוד ועוד ועוד…

  בעיקר הייתי רוצה ללמוד איך להפעיל את "5 החושים הבלתי נראים שלנו" (כי מה שאמרת על זה שאנחנו הופכים ליותר רגישים ולכן פחות יכולים להשלים עם מה שלא מתאים לנו, מאוד הדהד אצלי). הגעתי למסקנה שכנראה המשמעות של העידן החדש היא, שמי שאחראי על הפרוייקט הזה שנקרא כדוה"א (אלוהים?), הולך להרחיב לנו את טווחי השמיעה, הראייה, המישוש, הריח והטעם, כך שנוכל לקלוט את מה שעד עכשיו היה "מחוץ לטווח". רציתי ללמוד ממך האם ישנן "דרכי קיצור" להפעלת ה"אקסטרא חושים" הללו. זה חשוב לי בעיקר כי הייתי שמחה לתקשר עם האני העליון שלי, עם קרובי משפחה שכבר אינם בין החיים, וגם עם בעה"ח שאני מגדלת (הבנתי שכנראה שהאגדה על שלמה המלך שידע לדבר עם חיות היא לא לגמרי דמיונית וכנראה שניתן "לשוחח" עימן בטלפתיה).

  תודה לך מראש,

  אדוה.

  [Reply]

 13. הגרבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 2:18 am

  שלום רונית

  היום הקשבתי לשיעור מס' 1 שלך, מחר שיעור שני(יום הולדתי).ובכן..בשבילי זוהי ממש מתנת יום הולדת מלאת השראה , מרוממת, נוגעת, מרגשת,מדוייקת ו..מתוקה.מתנה שראויה לי וראויה לכל אדם-נשמה. באופן אישי אני מרגישה בתקופה האחרונה יותר קלילות ובהירות ועדיין סוחבת איתי תקיעות וחוסר העזה. עם זאת אני מרגישה ומזדהה עם האמירה שלך :להגדיר לעצמינו את 'הלא טוב שלנו' ורק אח"כ נוכל לבחור . ואכן אני שמה לב שקורים ביום יום שלי דברים קטנים-קטנים, צירופי מקרים ורמזים שגורמים לרגעי אושר, ועל כך אני מודה לבורא.מאוד הייתי רוצה להבין ולהתחבר ליעוד שלי ולממשו. להבין ולהתמודד עם פחדים שלי.נושא התקשור וקריאת ההילה מרתק אותי ביותר וההיתי רוצה מאוד לחוות אותו .

  תודה רונית יקרה.

  [Reply]

 14. אושרת ביביבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 11:35 am

  רונית יקרה,

  קודם כל ברצוני לברך אותך על המתנה שאת מעניקה לנו.

  זוהי בהחלט מתנה מבורכת ואני מאמינה שמי שכבר החל בעשייה יבין שהדברים שקורים אינם קורים סתם ושלכולנו יש את היכולת להיפתח לשינוי.

  לגבי ההרצאה הראשונה, בהחלט נפלו לי אסימונים לגבי התלבטויות שונות שהיו לי.

  הבנתי את מקומי בעולם הפיות, האפיפיורים והסופרים.

  היה מאוד מעניין ובהחלט מסקרן אותי לשמוע מה עוד יש לך לגלות לנו במפגשים הבאים.

  יש לי המון שאלות ואני לא בדיוק יודעת איך לנסח אותן. אולי במהלך המפגש היום אני אקבל כיוון.

  בכל מקרה…תודה לך על היותך ועל המתנה הנהדרת.

  תבורכי,

  אושרת

  [Reply]

  admin Reply:

  שלום אושרת,

  תודה על המשוב שלך ועל היכולת להעריך את המתנה שקבלת – הקורס הזה.

  לגבי שאלותייך אלי:

  המלצתי היא לא לחפש את המילים ה"נכונות"
  או את הניסוחים המתאימים,
  אלא פשוט לכתוב באופן אוטומטי,
  את מה שהיד רוצה לרשום.
  לכתוב, ולכתוב ולכתוב…
  בלי ביקורת וסינון.
  מה שנקרא: "לשפוך" או "להשתפך"

  בואי נקרא לזה: "ללכת פשוא עם המילים"

  בקיצור – אל תנסי להיות ביאליק,

  פשוט דברי איתי כאן את אשר על ליבך:

  ושתפי אותי במה מסקרן, מעסיק ומציק לך

  בהצלחה

  רונית

  [Reply]

 15. לילך זוהרבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 11:52 am

  שלום רונית

  מאז השיעור הראשון אני חווה יותר סדר בעולמי הרוחני הריגשי, וזה נפלא ומוכר לי…

  ואני מברכת את עוצמתך האישית, ומודה על יכולתך לשתף ולהורות את הדברים שאת מתנסה וחוקרת, יישר כוחך להמשך

  אנסה להסביר:

  הבנתי את "מה שרואה" וחווה בחיים מתרחבת, הראייה מתחדדת ומתפקסת,

  אני מחפשת לאיזו קבוצה אני שייכת ואנרגיות אחרות, כדי להבין מה עלי להיות ואיך לעבוד, ז"א לצמוח

  הביטוי לכך בחיי היום יום הוא שאני קולטת את האנרגיות שנפגשת איתם, ז"א יכולה יותר לקרוא את האנרגיה שמולי, להיות בנטראליות כלפיה, ולהגיב מתוך מקום בתוכי גבוהה כדי שהמפגש ביניינו יניב תוצאה שהיא לטובתי ולטובה העליונה ז"א יש ביטוי חיובי כלשהו לשיחה או תוצאה חיובית כלשהו, גם אם היא שלילית היא לא תניב פרי שלילי

  כשהפרי שלילי, ז"א אני נעלבת, נפגעת, בורחת לקיצוניות של הכול או כלום דיכוטומיה וכד', אני יכולה לקחת אחריות על זה.

  אני עדיין בדרך, ישנן הצלחות וישנם מפגשים פחות מוצלחים. בהם האנרגיות שבתוכי נמוכות. ואז בד"כ מחפשת לנוח ממפגשים אנרגטיים… ולהבין מה היה שם ואיך להתקדם משם.

  בקשתי היא להיות בגבוהה, להגיב למפגשי אנרגיה בצורה שתצמיח, ז"א להעצים ולגדול בעולמי הרוחני הריגשי.

  ז"א להיות נאמנה להסכם, לחזק רצון ועוצמה אישית בדרך שתהיה מתאימה בעולם כדי שאוכל לתרום את תרומתי לו בדיוק לפי מה שנתבקשתי, ברצוני לרפא ולהעצים. להפגש עם אנרגיות שנכון להן לקבל זאת ממני.

  אני מבקשת הכוונה בהירות בסלילת דרכי.

  מחכה בסקרנות והתלהבות למפגש הבא

  בהמון תודה ואהבה

  ההתקדמות

  [Reply]

 16. עינתבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 11:54 am

  רונית,את מקסימה ,מעניינת ומתוקה! רציתי לאמר לך שמאוד נהנתי לשמוע את השיעור הראשון.נתת לי ביטחון בכך שמה שאני מרגישה זה נכון ואני לא סתם מדמיינת.אני מתכוונת למה שאמרת על כך שאנחנו מרגישים את ההילה של האדם,כלומר הרושם הראשוני שיש לנו מאדם שפוגשים או שומעים,האנרגיה שהוא משדר לנו,בשניות הראשונות לפני שיודעים עליו דברים .תמיד הרגשתי שהרושם הראשוני הזה הוא חזק מאוד ולפי זה החלטתי אם ליצור קשר עם האדם או לא,אבל לא הייתי בטוחה שאני צודקת.לאחר מעשה הרהרתי בכך-אולי אני סתם שופטת לפי מראה חיצוני? אולי אני סתם לא חברותית ולכן לא "מתחברת בקלות" לכל אחד? אז תודה על כך שחיזקת לי את הביטחון בנושא הזה…

  אני מאוד מתרגשת לקראת השיעור השני,סקרנית ונלהבת…רציתי לשאול לגבי ההילות-איך אפשר להגיע לרמה שאפשר ממש לראות את ההילה(הכוונה לצבעים ואם ההילה לא "נקייה"). פעם שמעתי שיש מכשיר פיזי חשמלי-ידוע לך משהו על כך? ועוד משהו בנושא-בזמן האחרון התעניינתי בקונדליני יוגה-יוגה שהתרגילים שלה עוזרים לפתוח את הצ'קרות ולתקן את ההילה האישית שלנו.האם ידוע לך משהו בנושא זה?

  תודה על הכל…ולהתראות(או להשתמע :)) ,עינת.

  [Reply]

 17. אורנהבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 1:03 pm

  היי רונית,

  מה שלומך?

  באשר לשלומי מאז השיעור האחרון…

  המקום שצמח –

  אופטימיות ושימחה להרגיש שמשהו מתחיל להתרחש, להתעורר ולהתרקם באויר…

  משהו שמדבר אלי…

  אנשים, שתגובותיהם מדברות אלי…

  בני-ברית…

  וזה כיף גדול…

  מצד שני –

  המקום המתוסכל –

  עדיין אין לי מושג, ברגע נתון, מה לעשות…

  הדימוי שעלה בראשי כשחשבתי על שאלתך… מה שלומי…?

  אני מרגישה ש…

  נתנו לנו בזמנו מכונית…

  נתנו לנו את המפתחות…

  ואמרו…

  סעו…

  שנים, נסענו ונסענו…

  למדנו תוך כדי נסיעה, להשתמש ולהפעיל את המכונית…

  לא תמיד הבנו את התמרורים והרמזורים…

  לא תמיד ראינו אותם…

  לפעמים ערפל…

  חוקי התנועה, לא ברורים לגמרי (תיאוריות – כן, פרשנויות – כן, אין חד-משמעיות)…

  הנוסעים שלידנו, באותה סיטואציה…

  התנגשויות…

  תאונות דרכים (בהשאלה כמובן…)

  תסכולים… (איך הוא נוהג, למה עקף, למה מסכן אותי ואת עצמו…?)…

  תמצית התסכול…?

  שאומנם סוף סוף הבנו, שצריך ללמוד עכשיו נהיגה בצורה מסודרת…

  תיאוריה + טסט

  אבל בינתיים אני צריכה לנהוג על הכביש…

  ואני עדיין בשלב התיאוריה…

  אומנם יש הקלה קצת בתנאי הדרך…

  והערפל קצת התפזר…

  אבל, עדיין…

  הייתי רוצה לדעת ולהרגיש בכל רגע נתון, מחוברת לנתיב, ל-GPS, ל-בורא…

  להרגיש שאני על הגל…

  הגל הנכון…

  ולא חלקי עשייה לא קשורים…

  שיוצרים מעצם היותם רציפים כרונולוגית…

  סוג של אשליית נתיב…

  רצף של עשייה אקראית…

  שנובעת מחוסר הבנת חוקי התנועה, תנאי הדרך וכדומה…

  וגם…

  מה דעתך על נושא ההגנות…

  האם יש צורך ליצור לעצמנו הגנות על בסיס יום-יומי…

  ואם כן, כיצד…?

  וגם…

  מה היה נושאו המקורי של השיעור היום?

  בינתיים…

  תודה רבה רבה…

  על הכל…

  [Reply]

 18. שחרבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 1:20 pm

  שלום רונית ותודה רבה על האפשרות לשמוע ולללמוד

  ראיתי את ההתכתבות הראשונה שלך ושל כרמלה וכאב לי בלב

  אני מסכימה שיש המון מקומות ותפיסות שיש לשחרר ונקות ולהתחבר מחדש לתוכן המהותי ויחד עם זאת אל לנו לשכוח מאיפה באנו, כי סוף מעשה במחשבה תחילה.

  (דע מאין באת (ואז תדע) ולאן אתה הולך)מסכת אבות.

  כשקיבלנו את התורה בסיני קיבלנו על עצמנו יעוד משותף

  הייתי רוצה לדעת האם יש התיחסות גם ליעוד המשותף הזה?

  או שהשיח הוא על יעוד אישי של כל אחד ואחת בעולמו שלו?

  הייתי מאוד רוצה שבהמשך תלמדי אותנו כלים של שיחרור והתחברות לתדר הפנימי

  ופתיחת העין השלישית

  ושוב תודה לך

  [Reply]

 19. אורנהבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 2:14 pm

  חידוד קטן למה שרשמתי קודם…

  לנגד עיני – ממש התמונה של אדם…

  היושב מול מסך מחשב…

  ועל המסך…

  תוכנת סימולציה ללימוד נהיגה…

  אתה הנהג…

  ומולך תנאי דרך המשתנים…

  ואתה פועל לפי ההנחיות…

  פעלת נכון…?

  (לפי טובתך הגבוהה…?)

  (לפי מפת הדרכים המקורית שלך…?)

  צליל שמח וצוהל…

  לא פעלת נכון…?

  (מתוך פחדים…?)

  (מתוך אמונות ולחץ דעת קהל וכדומה…?)

  צליל צורם…

  יותר מכך –

  בוקר טוב, נהג וותיק, שמחים שהגעת לקורס להתבוננות בעיניים אחרות על דרך חייך…

  בקורס זה, תלמד להסתכל בדרך אחרת על תנאי הדרך שלך…

  ותלמד לזהות מהן באמת אבני הדרך שמרכיבות את הנתיב האמיתי שלך…

  שמשרת את טובתך העליונה…

  ואת טובתו העליונה והגבוהה של היקום כולו…

  תלמד לזהות את אבני הדרך האמיתית שלך…

  אפילו שהן מסתתרות, או נראות לא חשובות…

  ולעומת זאת…

  תלמד איך לזהות את אבני הדרך המתעתעות…

  שבטעות, עד היום חשבת אותן לאבני הדרך האמיתית…

  כי ככה ראית גם אצל משפחה… חברים… שכנים…

  ואיך לנהוג איתן…

  איך לעקוף אותן…

  ואיך לא לאפשר להן להסיט אותך מהדרך האמיתית…

  תלמד לזהות את אבני הדרך שמשמחות אותך…

  מעצימות אותך…

  תלמד להכיר את חנויות הנוחות הפזורות לאורך הדרך…

  קפה ומאפה…

  רענון והתחדשות…

  להמשך הנסיעה…

  תלמד לזהות מהו הערפל שמפריע לך בנהיגה בדרך…

  איך לפזר אותו…

  תדע מהיכן באת ולהיכן אתה נוסע…

  תדע איך להתמקד בעיקר ולא במתעתע…

  ואז כל מה שיישאר לך לעשות…

  זה להתרווח לאחור…

  לשים מוסיקה טובה…

  ולשייט בקלות ובהנאה בדרכך האמיתית…

  נסיעה טובה….

  תודה…

  [Reply]

 20. אורנהבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 2:21 pm

  תוספת קטנה…

  להתרווח לאחור, לשים מוסיקה טובה…

  ולאפשר ל-GPS שלך…

  לכוון אותך ולהוביל אותך בקלות בהנאה ובשמחה בדרך…

  [Reply]

 21. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 05 ינו 2012 בשעה 2:50 pm

  שלום רונית,

  תודה על הרצאה פשוטה וממגנטת, כי מי לא ירצה שיהיה לו מתוק??? אמנם למדתי אצלך בעין השלישית בקורס קריאת הילה והילינג, אבל בכל זאת הצטרפתי לקורס, בכדי לחדד ולפשט דברים, ואכן לא התאכזבתי, הסברת בפשטות מה זאת הילה, איך אפשר להסתכל בכל דבר ולראות את ההילה מסביבו, וזה גרם לי להתלהב, ולבוא לקריאת הילה ממקום אחר, ממקום מסוקרן, נייטרלי, ומתלהב, ממש כמו בדוגמא שנתת על הבן שלך שקודם כל אומר ווואוווו….

  מה שהייתי רוצה לקבל משעור 2, צעד, כיוון, כיצד לחזק את השימוש שלי בכלי, ולהבין יותר מה זה אומר שבשנת 2012 הכל גלוי, לא צריך להסתתר יותר, מה הכוונה ביומיום.

  רונית היקרה, אני רוצה להודות לך, על שאת מקדישה מזמנך הפרטי, על חשבונך, ומלמדת אותנו למלוך בחיינו:)

  איריס אמויאל

  [Reply]

 22. נעמה חייםבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 3:45 pm

  רונית היקרה

  הקשבתי להקלטה של השיעור הראשון לאחר שבוע מכיוון שלא הצלחתי להתחבר ביום ההקלטה.

  רציתי להודות לך מקרב לב ולהגיד שהתרגשתי עד דמעות כי הבנתי שהפיה שבי מתחילה לצאת עכשיו החוצה

  לאחר שנים של הסתתרות , הפיה ממש מבקשת לתת את המתנות שלה לעולם וזה ממש מדהים אז אני בדרך המאוד נכונה לי ותודה על שממש קיבלתי תשובה מהבורא דרכך שזאת הדרך שלי.

  אני רוצה מאוד ללמוד איתך את אחת מהמורים הנפלאים שלי.

  תודה ויום נפלא.

  [Reply]

 23. איריס עידובתאריך 05 ינו 2012 בשעה 8:12 pm

  רונית יקרה שלום.

  אשמח להרחיב בהמשך את תודותי והערכתי לקסם שאת מביאה ולתמורות שאני רואה שהוא מחולל בחיי.

  ובינתיים תרגישי טוב . המשך שתיקה פורייה ומהנה, לא סתם אומרים סייג לחכמה -שתיקה…

  שבת שלום – אני מחכה בשמחה והתרגשות לשיעור הבא.איריס

  [Reply]

  admin Reply:

  הי איריס,
  אשמח לקרוא משוב ממך
  לגבי השיעור הראשון
  תודה
  רונית

  [Reply]

 24. ציפיבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 8:40 pm

  רונית יקרה

  נהנתי מהשיעור בשלב זה איני יכולה לומר כיצד זה השפיע עלי ממתינה לשיעור הבא

  הינתיים מאחלת לך החלמה מהירה ונשתמע בשבוע הבא

  שבת שלום

  [Reply]

  admin Reply:

  הי ציפי,

  השאלה היא לא איך השיעור השפיע עלייך,
  אלא מה למדת ממנו, מה הפקת, מה תרגלת, מה הפנמת, מה מצא חן בעינייך?
  כלומר, לא איך הוא השפיע עלייך, אלא איך מה מצאת בו עבורך עצמך.
  אשמח לשמוע
  תודה,
  רונית

  [Reply]

 25. בילההבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 9:42 pm

  רונית אהובה.

  תהני משתיקתך המבורכת ,עם כל הטוב והשפע שהיא מביאה איתה .

  ממתינה לך לכשתהיה מוכנה . סופשבוע נפלא.

  [ נראה לי כייף לשתוק…]

  [Reply]

 26. אביטל פלדבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 11:20 pm

  רונית יקרה

  שתיקה זה באמת זמן איכות מאין כמוהו…

  תיהני

  רפואה שלמה

  אביטל

  [Reply]

 27. אורלי דדו לבתאריך 06 ינו 2012 בשעה 11:08 am

  שלום רונית,

  השינויים שחוויתי בערבות השיעור האחרון:

  מודעות למלאכים ולבורא שנמצאים ומסייעים.

  מנסה יותר להקשיב לאינטואיציה שלי

  הייתי רוצה: מיומנות להתחברות למקורות הידע.

  כיצד ניתן להבחין האם הקול הפנימי שלי נובע מחרדה או מעמדות קדומות, חוסמות. או האם הקול הוא יציר האינטואיציה והמהות הפנימית המחוברת לידע הקולקטיבי…איך אדע להבחין…

  [Reply]

 28. גליה פרחיבתאריך 08 ינו 2012 בשעה 10:21 am

  רונית שלום,

  לא הצלחתי לשמוע את השידור במלואו וברצף. מה ששמעתי ריגש אותי ואני מלאת ציפייה וסקרנות לקראת השיעורים הבאים. כשניסיתי להיכנס להקלטה, ממספר מחשבים שונים, קיבלתי הודעה שאין לי את ה codec המתאים. מאוד מעוניינת לשמוע את השיעור הראשון. תודה רבה, גליה

  [Reply]

  admin Reply:

  הי גליה,

  שמחה לשמוע שניהנית מהחלקים ששמעת.

  לגבי התקלה הטכנית:

  בבקשה ראי במייל האחרון לינק לדף הנחיות במקרה של תקלות טכניות

  חבל שתפספסי את השיעורים

  בגלל מה שהוא פעוט שכזה

  בהצלחה

  רונית

  [Reply]

 29. שרון בבתאריך 09 ינו 2012 בשעה 12:34 am

  הי רונית,

  רוצה לשתף אותך בתחושותיי וריגשותיי שחוויתי בשיעור הראשון שנתת (קצת באיחור עקב תכונת העצלנות והדחיינות שיש בי שמועצמת במימדיה בדברים שקשורים בכתיבה בעיקר כשצריך שיהיה איזה שהוא אירגון ומיקוד מינימילים),

  קמתי לפנות הצהרים ב"מקרה" פתחתי את המייל ולהפתעתי השיעור בדיוק החל לא זכרתי את היום והשעה רק ידעתי בתחושה הכללית שאני רוצה להקשיב מבלי לדעת יותר מידי את הפרטים, התלהבתי מהתיזמון והרגשתי שאני חייבת להקשיב, זה לא סתם, הדיבור הקול שלך עם החכמה הרגישות הקשב לכאן ועכשיו בו זמנית בתוך ובחוץ הטיסו אותי אל מחוזות מוכרים והעניקו לי רגעי חיבור מחודשים של שמחה והתרגשות בתוכי, יכולתי להרגיש אותך ועוד אנשים נוספים שנוגעים ושואלים בנושאים שמעסיקים אותי יכולתי להרגיש פחות לבד וזה עשה לי טוב ואם רק יום לפני שאלתי את עצמי בקול רם ברמה של תיסכול שאלות והנה היקום שלך לי אותך עם שיעור ומענה לשאלותיי, בחלקו הרב הרגשתי כאילו את מדברת אליי ומתוכי רק בצורה ברורה עם מילים ברורות מובנות ומובנות וזה עזר לי לקצת יותר סדר בתוכי, וחיזק אצלי ואותי גם בדברים שלפעמים אני אומרת לעצמי, אבל הספק מתחלחל ומחליש את קולי בתוכי,

  היתה לי עוד חוויה משעשעת בשיעור שלך, 2,3,4 דקות לפני שהבטריה שלך ניגמרה במחשב והוא החל להתריע והיית צריכה למצוא ולהביא את הכבל ולחבר זה מה שלי קרה, "מקריות" ? לא מאמינה במקריות אבל מה שכן זה העלה בי חיוך והרגשה של איזה שהוא חיבור יותר חזק,

  דיברת על הארכיטיפים-הפיותת הסופרים והאפיפיורים- רוצה לשתף אותך שאני מרגישה חווה ורואה את הדברים קצת אחרת-או עם קצת תוספת, בכולנו יש מהכל גם מהפיות גם מהסופרים וגם מהאפיפיורים אבל אצל כל אחד מאיתנו הגוונים הם שונים אצל חלקנו גווני הפיות יותר דומיננטיים וגם בתוך הפיות יש גוונים שונים עם עירבובים שונים וכנ"ל בסופרים ובאפיפיורים, את הגוון המיוחד שלי אני לא ממש יודעת ואשמח לדעת איך לדעת, ואשמח לדעת איך אפשר לאבחן תדר של מישהו הרי זה משהו שמשתנה ומתחלף כל הזמן אז כל מגע עם אדם מסויים ברגע נתון לא יכול להעיד על תדר האדם בכללותו אז האם יש לאדם תדר שהוא שלו ונשאר קבוע בלי להשתנות? טוב אפסיק פה את הכתיבה התחלתי לגלוש לדברים פחות קשורים.

  אסיים בהרבה תודה, מחכה לשיעור הבא באהבה,

  שרון ב.

  [Reply]

 30. איליהבתאריך 10 ינו 2012 בשעה 9:17 pm

  שלום רונית

  הייתי מאוד נסער נרגש אחרי השיעור

  אני שמת לב לכמה דברים

  אני לא מאפשר לעצמי להסכים עם זה שלא טוב לי

  אני כל הזמן אומר לעצמי לא טוב לך, לא נורא תשעה שיהיה טוב לך,

  אני כועס על עצמי כשלא טוב לי, שוב אתה מקטר, תפסיק להתבכיין

  ואני בהחלט שמתי לב שביחסים שלי עם אנשים אני רואה רק את טובתי,

  אני לא מתמקד בטובה העליונה ובטובה של בן אדם שמולי

  התמקדות בטובה העליונה מעניקה לי איזה שהוא בטחון, שלא הכול תלוי בי,

  שאם אני לא מקבל משהו, אם אני לא מצליח במשהו, אני לא כועס על עצמי, אני אומר לעצמי רגע עצור

  אתה בטוח שזאת הטובה העליונה שתצליח במה שאתה עושה כרגע

  זה מצבי – המון שאלות תהיות

  אני לא מרגיש נעים עם חלוקה לפיות סופרים אפיפיורים, אני לא מתחבר לזה, כואב לי כי נדמה לי שאני נחות יותר שאני אפיפיור כי אני רואה שאני בחיים שלי איש אדמיניסטרציה

  בן אדם שתמיד מחפש את השיטה הנכונה

  וזה לא נעים לי אני מרגיש שהאשמת אותי קצת במה שלא טוב בעולם.

  [Reply]

 31. טלבתאריך 10 ינו 2012 בשעה 9:50 pm

  רונית המון תודה על השיעור הראשון. הוא פתח בפניי שערים לידע חדש ומרתק ומרגש מאוד, אז מאוד סקרנית לקראת השיעור השני.

  מהשיעור הראשון לקחתי המון תובנות, כמו למשל- לבקש להיות האדם הנכון בזמן הנכון עבור עצמי ואחרים; להסכים לעצמי להוציא לאור דברים שעד עכשיו היו בצל; להתכוונן לחיבור ישיר ופשוט עם התבונה הגבוהה של הבורא; תדר של אופטימיות, יצירתיות ובהירות גדלה והולכת לגבי הנתיב שלי.

  הייתי שמחה לקבל עידוד והכוונה למימוש של כל אלה במציאות היומיומית שלי. ולהמשיך לקבל ממך את המסרים הכל כך מעצימים ונבונים, ארוזים בקולך הבטוח והיודע, שאפשר לשמוע דרכו את ההבנה העמוקה שלך, שמחת החיים שלך, ההודייה לבורא והנכונות להביא את כל זה לאלה שזקוקים לכך.

  תודה מעומק הלב!

  [Reply]

 32. אביטל פלדבתאריך 11 ינו 2012 בשעה 2:53 am

  רונית תודה

  לא אוכל כנראה להיות בזמן אמת. אשמח לשמוע הקלטה של שיעור 2

  תודה ולהתראות

  אביטל

  [Reply]

 33. לוניבתאריך 11 ינו 2012 בשעה 8:38 am

  שלום רונית!

  תודה על השיעור. תודה רבה על הזמן וההשקעה, והרצון והדוגמה מהחיים.

  שינוי וצמיחה שחלה בי לאחר שהקשבתי (הקשבתי בשני חלקים), הבנתי שאני הסתתרתי "מאחורי הוילון"; זה בא לידי ביטוי בין היתר ב"התקפות ההתגוננות" שיש לי – כאילו שבנויים משיחה ביני לבין עצמי בראש- ושבאמת העיקו עלי. ברגע שראיתי את זה, יכולתי להחליט שאני רוצה לשנות את המצב הזה!

  זה היה הקלה , משלון קלילות, ושימחה בשבילי. אז תטדה לך על השיתוף והעזרה.

  ושאלה שעלתה לי: האם משהו שהיא לטובה העליונה שלי וכל הקיום כולו תמיד יבוא בקלות ובלי לפגוע בכלום; אף אדם אחר?

  למשל, מצב שאעזוב עבודה אחת מאוד לא אהובה עלי לטובת שניה טובה יותר. זה אולי יפגע באנשים במקום הראשון. האם זה מראש אומר שזה לא לטובה העליונה?

  האם צריך שמישהו/משהו חיצוני ישחרר אותי ממצב אחד כדי ללכת לשני, או שאני יכולה ליזום מצבים כאלה?

  תודה על ההתייחסות! והמון תודה בכלל, וגם בפרט. 🙂

  לוני

  [Reply]

 34. גילהבתאריך 11 ינו 2012 בשעה 9:49 am

  האם ניתן לבקש בקשות גם עבור אחרים? בני משפחה ואהובים?

  או שכל אחד יכול לבקש רק בעבור עצמו?

  תודה

  [Reply]

 35. יפה דןבתאריך 11 ינו 2012 בשעה 10:34 am

  תודה רבה רונית, תודה על כך שגרמת לי בשעור הראשון למקד את שאלתי משאלה כללית לשאלה עליי, בכך גרמת לי להודות בפני עצמי (דבר שלא עשיתי קודם) על הפחד הגדול שלי שיתכן ומעכב אותי. התוצאה המדהימה הייתה שבבוקר למחרת התעוררתי עם הבנה עמוקה לגבי מהי תודעת שירות והקשר שלה לערך עצמי ולתודעת שפע.

  לקראת השעור השני הייתי רוצה לדעת איך ניתן לזהות את השינוי הקטן שאם אותו אעשה אוכל להתנהל בצורה יעילה יותר תוך סדר וארגון. כוונתי היא איך אני הופכת להיות המורה, המדריכה, המאבחנת והמאמנת של עצמי מבלי להזדקק לגורם חיצוני, הרי יש לי את כל הכלים לכך, אז מה הקושי.

  האם יש לך הערכה כללית לכמה מפגשים איתך נדרשים לצורך תכנון ובניית תכנית לעסק ולאיזה רמת פירוט את יורדת איתם.

  אני ממתינה בהתרגשות לשיעור הבא.

  תודה ושפע ברכות.

  יפה

  [Reply]

 36. שלומיתבתאריך 12 ינו 2012 בשעה 12:54 pm

  רונית יקרה

  בהמשך לשיעור 1 – רשמתי לעצמי תזכורות בסלולרי והפניתי בקשה אל הבורא – "בורא עולם אני כל כך בכאוס כרגע שאני לא רואה ולא שומעת אותך ,אבל אני יודעת שאתה קיים ואני בוחרת כרגע לבקש ממך שתראה לי את הדרך למצוא את הטובה העליונה שתשרת אותי ואת האחרים" אל מילים אלו אני מוסיפה נשימה עמוקה אל הבטן (מרכז הרגשות) שעוזרת להטמיע את המילים לתוכי.

  שמתי לב שההטמעה הזאת תורמת לרמת האופטימיות שלי – תודה

  אני נמצאת בשלב בו מצאתי כיוון של ייעוד ואינני מצליחה להפוך אותו למעשי, כל דבר מפחיד ,משתק הדימוי העצמי יורד מטה ואני בורחת! מהתקדמות לכוון העשייה …

  מבקשת ממך הבהרות

  1.לאיך/כיצד מתקדמים עם העשייה יחד עם הפחדים , השיתוק והבריחה …. ומשקיטים את הדימוי העצמי …או יותר נכון מעלים אותו

  2. אם משהו דבק בי? שהוא עוצר אותי מלעשות …כמו לקחתי על עצמי דברים שאינם שלי – כיצד אוכל להשיל אותם ממני? כדי שאוכל כן להתקדם

  מאמינה שבורא עולם בשיעור 2 יבהיר לי את הדרך באמצעותך

  מודה לך ולבורא

  שלומית

  [Reply]

 37. Shellyבתאריך 12 ינו 2012 בשעה 2:26 pm

  לקראת השיעור השני:
  אני מרגישה יותר רגועה וכי חל שיפור ביחסים שלי עם בתי, במידה בסוימת. עדיין הטובה העליונה לא עומדת לנגד עיני במהלך היום.
  אני סקרנית לקראת השיעור הערב ומקווה לחוות יותר הקשבה לאני הפנימי שלי ובאותה שעה מודעות לאחרים ולסביבה.
  אני רוצה לחוות מצבים בהם אהיה מודעת לתחושותי ורגשותי ואוכל לתרגם אותם לשפה החזותית, אני עוסקת בפיסול ועיצוב קרמי.

  [Reply]

 38. אילנה ה.בתאריך 12 ינו 2012 בשעה 10:50 pm

  רונית יקרה

  הקשבתי בענין רב להרצאה השניה שהיתה מענינת ומרתקת. איכשהו הדברים שנאמרו נשמעו כאילו מוכרים אבל כמה חשוב שיש מי שיודע ויכול לשוב ולהשמיע אותם באזנינו ולהזכר אגב כך שהידע קים וישנו כל הזמן סביבנו ויש צורך לפתח ולעורר את החושים והיכולות לזהותו להיות מוכן להחשף אליו ו,ללכוד" אותו. כלומר לשוב ולהנגיש אותו לתודעה בעזרת ערות מודעת וודרך מורים שכמותך.

  בתודה ובברכה
  אילנה

  [Reply]

 39. שלומית זהרבתאריך 23 ינו 2012 בשעה 6:53 am

  רונית יקרה

  קצת באיחור… רציתי לכתוב לך כמה דברים על השיעור הראשון שהעברת.

  אני שמעתי את רוב השיעור בהקלטה כמה ימים מאוחר. ומאוד התרגשתי מחלק מהדברים.

  בסוף שבוע, לפני שהאזנתי לרוב השיעור, אני ירדתי למדבר עם שבע נשים לסדנת ריפוי. בשיעור האחרון של הסדנא, ביום שבת בערב סיפרתי להם שאני מרגישה שכל חיי אני מחכה לשנת 2012.

  ושעכשיו זה תורי, וזה הזמן של האנשים הרגישים. כאשר שמעתי אותך אומר זאת בהקלטה, מאוד התרגשתי. אני מאוד מזדהה עם איך שדיברת על פיות.

  דבר נוסף שאמרת, דיברת על פאזל, ואמרת שלנגד עיניך את כל הזמן רואה דווקא תמונה של סוס. ודיברת על כך שהקווים שמסמנים את ההפרדה בין חלקי הפאזיל אמורים להתפוגג.

  במסורת השמאנית שאני מכירה סוס מחזיק את האנרגיה של עצמה. ועצמה על פי מסורת זאת מתקיימת כאשר אנחנו מאזנים את השדה האנרגטי שלנו. כלומר את הגוף הרגשי, המנטלי הפיזי והרוחנית. אני הרגשתי שכשדיברת יש אנלוגיה לזה, שכאשר כל אחד מקיים את התפקיד שלוללא הפרדה, הוא עדיין הוא (אוזן.. זנב…) אבל האנושות נעה בעצמה.

  אבל כל אלו הם הדברים השוליים שייש לי לכתוב לך.

  כאשר רק התחלת לדבר ובכלל לאורך רוב השיעור מצאתי את עצמי שואלת את עצמי, מה היא רוצה… היא לא אומרת כלום… או כל מה שהיא אומרת אני יודעת… או מה היא כבר מגלה… וניסיתי להבין מה באמת את עושה. זה לקח לי כמה ימים ואז הבנתי. את דיברת על האור בצורה הפשוטה והישירה ביותר. ואת פרטת אותו ותרגמת אותו לכלים הפשוטים והנגישים ביותר ליישום ומימוש. זה כל כך פשוט שזה כמעט מעליב. אבל לקחת את האור הזה שהוא כל כך מופשט ולתרגם אותו ולפרוט אותו עד התחנה האחרונה כדי שיוכל להיתפס זה כלל לא פשוט. וזה מה שאת עשית. אני כמרפאה ומורה שמתי לעצמי כלל להיות פשוטה. לפעמים אני מרגישה מטופשת שאני צריכה ללמד דברים כל כך פשוטים, ושזה אומר שאני לא מספיק בקיאה או מלומדת. אבל ההקשבה לך חיזקה אותי בכיוון של הפשטות. את דיברת מהלב. בפשטות וצניעות וגם באינטימיות. הכנסת אותנו אל עולמך. שאני מרגישה שבמובנים רבים הוא גם עולמי. ואני חייבת להגיד לך שמהשעה הראשונה של השיעור אותה שמעתי לפני סדנת סוף השבוע שהעברתי קילבתי הרבה ביטחון אישי פשוט לדבור את האור. פשוט לתת לאלוהים בכל שלב להדריך אותי מה לעשות. וזה היה מעניין. כי ערב לפני הסדנא עמדתי על המצוק במדבר ואמרתי לו שאני עדיין לא יודעת מה לעשות עם הנשים שמגיעות מחר. והוא אמר לי. תתרגמי אותי. ותראי להן כמה אני אוהב אותן. וזה מה שעשיתי. לימדתי אותן להיות יותר טובות לעצמן. ולקבל מהאור ומהאדמה.

  אני מאוד מאוד מודה לך שהיעזת ושיתפת ולימדת. נתת לי הרבה השראה.

  אני מאוד מקווה שעוד יצא לנו לשתף פעולה בהמשך.

  אולי זה מוקדם מידי לומר אבל אני מרגישה שאת בת ברית.

  הרבה אהבה ממני אליך

  את מקסימה

  ש.

  [Reply]

 40. אלקה מיכלבתאריך 25 ינו 2012 בשעה 5:53 am

  ישנה בעיית חיבור אשמח עם תעזרו לי…תודה אלקה.

  [Reply]

  רונית שפי וולפין Reply:

  הי אלקה,

  לעזרה במקרה של אתגרים טכניים בבקשה לחצי כאן:
  http://www.the3i.co.il/?page_id=2680

  אם לאחר שנכנסת ללינק העזרה הנ"ל עדין יש לך אתגרים טכניים,
  בבקשה כתבי לי לכתובת הזאת, פירוט של הקושי ונגה מהתמיכה הטכנית תשוב אלייך
  http://www.the3i.co.il/?page_id=122אם לאחר

  אבל דבר ראשון – הכנסי ללינק הראשון

  בהצלחה
  רונית

  [Reply]

  HANI Reply:

  לא מצליחה , יש לי אקספלורר פשוט

  [Reply]

 41. כוכבהבתאריך 29 יול 2012 בשעה 3:36 pm

  שלום רונית
  ניסיתי מספר פעמים ובכמה דרכים להאזין לשידור ולצערי זה לא צלח.
  קראתי את המאמרים וזה באמת חומר מעניין ומאיר.
  אודה לך מאוןד באם אוכל להאזין גם לשיעור

  [Reply]

 42. יעלבתאריך 11 אוג 2012 בשעה 10:30 am

  רונית בקר טוב בעצם בקר מצוין
  הגעתי במקרה
  והוכחת לי שוב שאין שום מקריות.
  רציתי להקשיב קצת ולא הצלחתי לעצור עד הסוף.
  מחשבות שונות התרוצצו בי כל הזמן כי תכננתי זמן מוגבל
  והמפגש היה ארוך ממה שכיוונתי להישאר.
  והכי חשוב לא יכולתי לעצור לעזור
  את מדהימה באותנטיות שלך
  וכל מילה אמת ובסלע
  תודה רבה
  אהבה
  יעל

  [Reply]

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות