תמונה של רונית

חינם – קורס היכרות במתנה:

6 שיעורים מוקלטים, להאזנה בנוחיות ביתכם ובאמצעות האינטרנט, בנושא:

להיות מתוקים לעצמכם (ולאחרים)

 קריאת הילות והילינג  – לעזור לעצמכם ולזולת במקביל

 • לחולל שינויים מהירים, יעילים וחכמים, בכל תחומי החיים – כאן ועכשיו!
 • לממש את ייעודכם ויעדיכם בקלות, נינוחות והנאה, וללא סבל, מאמץ והקרבה.
 • לעזור גם לעצמכם ולא רק לזולת, כדי למלא את שליחותכם מבלי להתרוקן…

הגישה לקורס ההיכרות ניתנת לנרשמים אליו בלבד. להרשמה עכשיו בבקשה מלאו את פרטיכם כאן:

חיציםחינם


*דואר אלקטרוני
*שם פרטי
שם משפחה

שלום,

כאן רונית שפי וולפין,

מורה רוחנית ומייסדת העין השלישית – בית הספר לקריאת הילות והילינג רב חושיים (פיסיים ומטאפיסיים), לצמיחה אישית ולהכשרה מקצועית.

אתם נמצאים כרגע במרחק לחיצת כפתור בלבד, מקבלת גישה מידית ובחינם לחלוטין, לאוצר ידע שילמד אתכם להעניק קריאת הילות והילינג רב חושיים לעצמכם ולזולת. השימוש בכלים הללו יאפשר לכם להושיט עזרה לעצמכם (ולאחרים), בכל נושא, בכל מקום ובכל זמן. יכולות אנושיות פשוטות אלה, שחבויות בתוככם, מבטן ומלידה, נועדו להפוך אתכם למאבחנים, היועצים, המטפלים והמאמנים של עצמכם, ולאפשר לכם לסייע לאחרים להפוך למושיעים של עצמם. השימוש בקריאת הילות והילינג רב חושיים על בסיס יומי יכשיר אתכם להשיב לחייכם את הזכות הטבעית להיות מתוקים, נחמדים ונדיבים לא רק לאחרים, אלא גם לעצמכם ובמקביל.

ידע יישומי מוכח

לא מדובר כאן באוסף תיאוריות, תורות, פילוסופיות וסיסמאות רוחניות, אלא בידע יישומי מוכח, אשר בעזרתו גאלתי את עצמי, במו ידיי, מסבל, קושי וכאב שחוויתי לפני כ- 34 שנים ואשר בו אני משתמשת מאז, בכל יום במהלך חיי, על מנת לגלות, לרפא ולממש את עצמי בכל התחומים (בפרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, מודעות ועוד). לפני 23 שנים, כשהבנתי שזוהי לא רק דרך חיים עבורי, אלא גם שליחותי המקצועית, התחלתי לחלוק את הידע הזה עם תלמידיי. החכמה שבה אשתף אתכם נובעת מהדרך, מהחוויות האישיות והמניסיון שאני צוברת בחיי  אלה ומחיי הקודמים, מהליווי שאני מעניקה במשך השנים לתלמידיי ומהתבוננות על העולם באמצעות קריאת הילות והילינג רב חושיים, תוך כדי תקשורת ישירה (ללא תיווך), מנשמה לנשמה עם הבורא, הבוראים והבריאה.

למלא את שליחותכם מבלי להתרוקן

במהלך קורס היכרות זה אחשוף בפניכם עקרונות, שתרגולם היומיומי מאפשר לי למלא את שליחותי תחת הכובעים השונים  שאני חובשת  (בת, רעייה, אם, חברה, מורה ואזרחית העולם), בשמחה  ומבלי להתרוקן. בזכותם הפכו הגשמת שליחותי ומימוש יעדיי מחוויה חולפת וממטרה רחוקה ובלתי מושגת לאורח חיים, הלכה למעשה.

אם גם אתם, כמוני, רוצים לתרום את מנת חלקכם לעולם, תוך כדי שאתם נותנים, לא רק לזולת, אלא גם לעצמכם ואפילו בו זמנית, ואם גם אתם רוצים לצור בחייכם איזון בין נתינה לקבלה, כדי לשגשג בכל התחומים במקביל, ללא ויתור על אחד למען האחר, הרי שקורס זה נועד בדיוק עבורכם.

תסתכלו מסביבכם ותגידו לי כמה אנשים אתם מכירים שחיים כך. לא הרבה, נכון? וזה עצוב. כי המציאות שאני עומדת ללמד אתכם ליצור היא לא רק אפשרית, אלא היא  הזכות המולדת של כולנו. בואו והיו בני בריתי לכינון עולם שבו הטובה העליונה – שלנו ושל הבריאה כולה, היא ערך מוביל ולא תיאוריה, כי סבל של אדם אחד על חשבון רווחתו של אדם אחר היא אפשרות לא מחייבת.

למה יותר קל להעניק לאחרים, מאשר לעצמנו?!

תודעת המין האנושי, שנמצאת בהתפתחות מתמדת הצליחה עד כה לייצר גישה קוטבית לגבי המושג נתינה, הגורסת ש "או שאנחנו נותנים לאחרים או שאנחנו מקבלים מאחרים". האפשרויותת לתת ולקבל בו זמנית, או לתת לעצמינו ולזולת במקביל עדין לא מגובשות בקרב המודעות הקולקטיבית שלנו, מכיוון שעדין לא נוצרה הסכמה חברתית מאסיבית לגביהן. נהפוך הוא, עדין קיימים מנהיגים בעולם ממגוון זרמים דתיים ורוחניים הממשיכים לטפח בקרב קהילותיהם את התפיסה ש"נתינה" משמעותה לעזור לאחרים, אפילו על חשבון עצמינו, וכי הקרבה עצמית (הפיכתנו לקדושים מעונים) מהווה תעודה לכך שאנו טובים, טהורים ואהובים בעיני האל והבריות. תפיסות אלה שייכות לעולם הישן, ההולך ונעלם, שבו למושג "קבלה" מיוחסת משמעות של לקיחה מאחרים כשחסר לך. תפיסה זאת גורסת כי המקבלים הם חלשים, חסרי יכולת ומזל ולכן מישהוא אחר (חזק, מסוגל ובר מזל) אמור לתת להם. זאת אחת הסיבות שחלקינו נמנענו בעבר ועד היום לקבל בעת הצורך – חששנו להפוך לחלשים.

החלוקה שנוצרה בקירבנו לקבוצות של "נותנים" ( givers) ו"מקבלים" (receivers) הסבה סבל רב לכולנו, מכיוון שהיא יצרה מעגל של נתינה לאחרים, ללא קבלה הולמת, וקבלה מאחרים  ללא סיפוק נאות. בעקבות זאת נחלק העולם ל"חזקים" שיש להם ולכן הם חייבים לתת ולתת ולתת…ול"חלשים", שאין להם ולכן הם חייבים לקבל ולקבל ולקבל…כאשר אנחנו עצמינו לפעמים בצד הנותן ולפעמים בצד המקבל, מתמודדים עם הקושי לתת בצורה בריאה או לקבל בצורה הוגנת.

 שלב זה של התפתחות היה הכרחי בתהליך הצמיחה של המודעות האנושית והביא אותנו עד הלום, כאשר במשך תקופות ארוכות חיינו הושפעו מתודעת מחסור, שלא הייתה קשורה כלל למה שבאמת היה או לא היה לנו בפועל. ה"נותנים" חשו שאין להם לא מספיק מה לתת, או שהם לא נותנים מספיק טוב…ולכן במשך הזמן הם ניכנסו למרוץ של "שיפור עצמי" כדי להיות יותר טובים מעצמם ו/או מאחרים , במטרה להשיג עוד כדי לתת עוד ומתוך חשש שאם הם חלילה יפסיקו לתת לא תיהיה הצדקה לקיומם. לעומתם, המקבלים לא כל כך ניסו להשיג דברים לעצמם, כי חשבו שאף פעם לא יצליחו לקבל את מבוקשם בעצמם, כך שכל מה שנותר להם הוא לקבל, או יותר נכון, לקחת מאחרים.

נתינה ללא גבולות – למה זה ממכר ואיך נגמלים מזה?!

נתינה מהווה  כרטיס כניסה למשחק החיים, כי היא מעניקה לנו במה לחלוק עם העולם את מי שאנחנו ואת מה שנועדנו ליצור על פני האדמה, בדרכינו הייחודית. כאשר אנחנו נותנים מתוך האמת שלנו, הנתינה משמשת ערוץ לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי, תוך כדי שאנו חווים חיות – שמחת חיים. כאשר אנחנו לא נותנים מתוך האמת שלנו אנו חוווים שיעמום, ייאוש, החמצה ואכזבה מהחיים. זאת הסיבה שאנשים שאוהבים לחיות אוהבים לתת ולהיפך. עבורם, נתינה היא סם החיים ולכן היא כל כך ממכרת. אלא שההתמכרות הזאת יכולה להפוך למזיקה כשהנתינה באה ממקום קוטבי, כי היא פוגעת בנו ובזולת בו זמנית.

הפגיעה בנו נובעת מכך שאיננו נותנים את מה שאנו באמת אמורים לתת, למי שאנו אמורים לתת ואיך שאנו אמורים, אלא נענים ללחץ חיצוני מצד ה"המקבלים". במקרים אלה לפעמים לא נזכה לתמורה הולמת. הפגיעה באחרים נובעת מכך שאנו מערערים את האמון שלהם ביכולת להעניק לעצמם. על כך נאמר: …"אל תיתנו לרעבים דגים, תנו להם חכות".

הבשורות הטובות – השער שיפתח לנתינה וקבלה מ שנת 2012 ואילך…

הבשורות הטובות הן שככל שמעגל המחסור בעולם גבר וככל שאיתו עלה סף הסבל בקרב המין האנושי, החלו הנשמות העתיקות (אנשים רגישים, אכפתיים, שוחרי החופש ומאמינים) להתעורר לתודעה חדשה שאפשר לתת לעצמינו ולאחרים בו זמנית, שאפשר לתת ולקבל בו זמנית, ושאפשר לקבל מעצמינו ומהזולת בו זמנית. תהליך התעוררות זה נמצאת כרגע בשלבי התפתחות מואצים ויגיע לאחת מפריצות הדרך החשובות שלו במהלך שנת 2012.

השליחות המקצועית שלי בנדון היא להעיר את קבוצת הנשמות העתיקות לאפשרות החדשה ולהכשיר אותם לתת לעצמם ואחרים במקביל, את מה שבאו לתת, בצורה שתביא ברכה, תגמול והכרה לעצמם ולבריאה בו זמנית.

ההתעוררותן של הנשמות העתיקות תעיר את כל השאר ותלמד אותם גם לתת לעצמם ולזולת במקביל.

אז בוקר טוב נשמות עתיקות! הקורס הזה נועד עבורכם וקורא לכם לצאת מאחורי הקלעים אל קידמת הבמה של המין האנושי.

הגישה לקורס ההיכרות ניתנת לנרשמים אליו בלבד. להרשמה עכשיו בבקשה מלאו את פרטיכם כאן:

חיציםחינם


*דואר אלקטרוני
* שם פרטי
שם משפחה

סבל איננה אפשרות מחייבת – ההתעוררות שלי לנתינה בריאה

הפעם הראשונה בה אני זוכרת את עצמי מושיטה עזרה לזולת הייתה בשנת 1970, בהיותי בת 5, כשאבא שלי ביקש ממני, באופן מפתיע, לשוחח עם אחת מהנשים שפנו להתייעץ אתו, כ – "מוכתר" של המושב בו גרנו. נעניתי לבקשתו בתום לב, אך נגשתי למלא אותה ללא הערכה לעצמי, לנתינה שלי ושליחותי בנושא. פשוט עשיתי את מה שהרבה ילדים עושים באופן לא מודע (עד שחוסמים להם את זה) – נתתי לה קריאת הילות והילינג. רק שנים לאחר מכן קלטתי שחוסר הערכה זה כלפי עצמי וכלפי הנתינה שלי היה אחד הגורמים המשמעותיים לכך שבילדותי נתתי קריאת הילות והילינג יותר לאחרים ופחות לעצמי.

צחוק הגורל הוא שבזמן זה אני עצמי סבלתי ממגוון קשיים, שלא הצלחתי לחלץ את עצמי מהם. הוגדרתי כתלמידה "חלשה" בבית הספר, דבר שגרם לדימוי עצמי נמוך, בושה ותחושת חריגות ולבסוף להסתגרות בתוך עצמי, מתוך אמונה שאין לי עתיד, כי העתיד שייך לתלמידים המצטיינים. בדיעבד הסתבר לי שבסך הכול הייתי "דיסלקטית" ולא "טיפשה" כפי שחשבתי. בנוסף, סבלתי ממאמץ כושל להשתלב בחברה, כי הייתי ילדה רגישה, עדינה וערה למתרחש בעולמי הפנימי ובעולם שמסביבי, ותפסתי את המציאות בצורה קצת שונה – רב חושית (פיסית ומטאפיסית כאחד), דבר שאז עדין לא עלה למודעות הציבורית. בימים מאתגרים במיוחד הגוף שלי לא עמד בעומס של הסבל, קרס וחלה בקלות וכך דבקה בי גם התוית של "חולנית". הקשיים הכלכליים איתם התמודדו הוריי רק הוסיפו לתחושת הדלות והכישלון האישי והסביבתי בהם הייתי שרויה בילדותי.

כך גאלתי את עצמי מסבלי

רק שנים לאחר מכן, בשנת 1977, כשמלאו לי 12, ברגע של שיא הייאוש שחוויתי כתוצאה מהקושי להשתלב בלימודים ובחברה, כשאר הילדים ה"מוצלחים", פניתי לבורא עולם ושאלתי אותו: "מה יהיה איתי"?! כמענה לשאלתי חוויתי חיזיון, אשר במהלכו התחוללה תפנית בגישה שלי לחיים ולהתמודדות עם הסבל שחוויתי עד אותה תקופה. תפנית זאת שינתה את חיי לעד.

במהלך החיזיון הבנתי שכדי שהסבל שלי ייפסק עלי ללמוד להכיר, להעריך ולהוקיר את הנשמה הייחודית והחד פעמית שהנני, את דרך ההתנהלות הייחודית שלי בעולם, ואת  המתנות בהם ניחנתי, אשר ביניהן נמנות היכולות הרב חושיות, הטמונות בי, כבכל אדם, ולרתום אותם לא רק למען עזרה לזולת, אלא למעני ולמען אחרים במקביל.

המעבר מ"אין" ל"אין סוף אפשרויות"

החזיון היה הפעם הראשונה שבה הסכמתי להתמסר ל"יש" שהיה בחיי – לנשמה שהנני ולאוצרות שטמונים  בי, במקום להתמקד במי שאני לא ובמה שאין בי, שנחשב עד אז ללקוי, חסר ולא נורמלי. בעקבות זאת החלטתי  לפתח את החושים שלי (הפיסיים והמטאפיסיים) ובאמצעותם להקשיב לרחשי ליבי וללכת אחריהם. ההחלטה הזאת שינתה את הדימוי העצמי שלי, כי לפתע כבר לא הייתי שונה, מוזרה, נבדלת או חריגה, אלא הייתי אני –שווה בין שווים, בתוך הפאזל של המין האנושי. פתאום שבתי להשתתף במשחק החיים. מאז, בכל יום המגמה הזאת רק הולכת ומתעצמת. בזכותה עברתי ממודעות של "אין" למודעות של "אין סוף אפשרויות".

ההתעוררות שחוויתי כתוצאה מהחזיון הציפה בי סקרנות, רעב ותשוקה להעמיק בתובנות שהתגלו לי במהלכו, והובילו אותי לדרך מרתקת של מחקר ופיתוח הנושא ברמה יומיומית.  תוצאות הדרך הזאת הם ארגז כלים מסודר ונגיש, העוזר לי לא רק לעזור לאחרים לגאול את עצמם מהסבל  בו הם שרויים, אלא גם את עצמי. לימים קראתי לכלים הללו "קריאת הילות והילינג רב חושיים" או "כלים רב חושיים".

הדרך שעברתי הייתה הכרחית לצמיחה שלי. בזכותה אני חולקת אתכם היום את הידע הזה, וההבנה הזו מנחמת אותי כל פעם מחדש. אבל לא רק לי יש סיפור טוב. מטרתי כמורה רוחנית היא לעזור גם לכם להכיר את הגרסה האמיתית של הסיפור האישי שלכם, מכיוון שבו טמונים אחד המפתחות החשובים לגאולה מהקשיים שאתם חווים. היכרות עם הסיפור האמיתי שלכם תשמש  עבורכם מורשת מפוארת לשאוב ממנה מים חיים לכל יום בחייכם.

פעם הייתי הייתי עיוורת, עכשיו אני רואה – גם אתם יכולים!

בשנת 1988, בהיותי בת 22, לאחר מסע של 10 שנים לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי באמצעות קריאת הילות והילינג רב חושיים שפיתחתי, השקתי את הקליניקה הראשונה שלי והתחלתי לשתף אנשים בידע, בניסיון ובכלים הללו, כדי ללמדם להושיט עזרה לא רק לאחרים, אלא גם לעצמם, ואף במקביל. אמנם ידע זה התגלה לי לראשונה בחזיון, אבל לא פיתחתי אותו לבד, אלא באמצעות  עזרה ועידוד מבני בריתי, בדמות מורים, תלמידים, מטפלים, קולגות, משפחה, חברים, מלאכים, פיות, הבורא בכבודו ובעצמו ויצורי פלא אחרים.

בקורס היכרות זה אני רוצה לשתף אתכם בידע, בנסיון ובכלים שאני חוקרת, מפתחת ומתרגלת מאז 1977 ומקווה שנהפוך לבני ברית לצמיחה משותפת שתביא מזור לנו ולבריאה כולה.

חשוב לי להדגיש כי אני לא יחידת סגולה, וכי קריאת הילות והילינג רב חושיים הם כלים נרכשים ומיומנות הניתנות לפיתוח, טיפוח, העמקה וחידוד באמצעות לימוד ותרגול. כל אדם שרוצה יכול להפכם לזמינים לו ולהיעזר בהם ברמה האישית, המקצועית והרוחנית. את זה אני יודעת היטב, מאחר שבמשך השנים זכיתי להכשיר תלמידים רבים, אותם לימדתי לעזור לעצמם ולאחרים,  באמצעות הכלים הללו, שלא היו ברשותם עד שנפגשו דרכינו, אך הפכו לעניין שבשגרה במשך לימודיהם ואחריהם.

לנווט את דרככם באמצעות ה GPS הפנימי

קריאת הילות והילינג רב חושיים לעצמנו ולזולת מחברים אותנו ישירות ל GPS הפנימי שלנו, מסייעים לנו לנווט את דרכינו בג'ונגל של החיים ולהגיע ליעדינו בקלות. מדובר כאן בשתי יכולות אנושית פשוטות, המשלימות זו את זו, אשר השימוש בהן מאפשר לערוך אבחון, ייעוץ טיפול ואימון לעצמינו ואחרים.

עד כה יכולות אלה היו נחלתם של מעטים בלבד, ושלא בצדק, כי למעשה הן טמונות בכם, כמו בכל אדם, באופן טבעי ומולד, ונחסמות בגיל די צעיר, באמצעות השפעות החינוך הקונבנציונלי, שמטפח בעיקר את השכל ומזניח את שאר רבדי הקיום, כגון עולם החושים הפיסיים והמטאפיסיים, אשר ביניהם נמנים האינטואיציה, הרגש, הלב והיצירתיות ועוד.

מימוש הזכות להיות המאבחנים, היועצים, המטפלים והמאמנים של עצמכם ולעזור לעצמכם  ולאחרים במקביל באופן רב חושי, היה מאתגר עבורכם בעבר עד היום, שלא באשמתכם. זה קרה מכיוון שספגתם מהסביבה (משפחה, חברה, מורים וכד') מערכת של אמונות שגויות בנושא,  הגורסות כי נתינה לעצמנו ולזולת במקביל היא פנטזיה לא אפשרית או  אפשרות לא מנומסת, לא בטוחה ולא קלה, שעליה נחטוף גינוי ולא פרגון מהבריות.

אמונות שגויות אלה מסתתרות בחלק הלא מודע של המרחב האישי שלכם (בגוף, בצ’אקרות, בהילה וכד’) וגורמות לכם להטיל ספק ביכולת שלכם לקבל גישה חופשית ל- GPS הפנימי שלכם, שנועד לעזור לכם לנווט את דרכם בעולם על פי רצון נשמתכם ומתוך התחשבות בצרכי גופכם, ולעזור לאחרים לעשות דבר דומה.

הבשורות הטובות הן שהמציאות היא פרי האמונות שלנו. לכן, אם אנחנו רוצים לשנות את המציאות שלנו, עלינו לשנות את האמונות דרכן אנו תופסים את המציאות. השלב הראשון ביצירת שינוי במערכת האמונות כרוך בפיתוח מודעות לקיומן ולהשפעותיהן על שיגרת היומיום שלכם, הלכה למעשה. לחלק מהאמונות התעוררתם באמצעות קריאת שורות אלה, לחלק אחר אינכם מודעים עדין, ולחלק מאלה שאתם מודעים אך  עדין לא שחררתם אין לכם כעת מספיק תמיכה לשחרר. תקוותי שקורס זה יעזור לכם לעורר את  המודעות הרדומה ויהיה עבורכם התמיכה החסרה.

נתינה לעצמנו ואחרים במקביל – הרחבת ההסכם החברתי בנושא

קורס היכרות זה עוסק בפיתוח המודעות לנתינה התורמת לכם ולזולת במקביל. אני מכנה את האפשרות הזאת ענווה או "הטובה העליונה". השינוי שתערכו במודעות שלכם במהלך הקורס עשוי ליצור שינוי במציאות שלכם. תפילתי היא שככל שיותר אנשים יצטרפו לקורס יגדל ההסכם בין כולנו לכונן עולם בריא, המבוסס על נתינה לעצמינו ולזולת במקביל, כי זאת הדרך שמשרתת את הבריאה כולה ולא רק חלקים ממנה.

התרחבות הסכם זה על הפלנטה תלוי בגודלו של "ההסכם הקולקטיבי"  סביב התפיסה הזאת,
ולכן אני עוצרת כאן לרגע, כדי להזמין אתכם להפיץ את הגישה לקורס היכרות זה (ע"י שיתוף בפייסבוק וכד')
ובכך לעזור לעצמכם ולאחרים במקביל.
תודה מראש.


קורס ההיכרות נועד לקבוצת אנשים ייחודית:

 •       אנשים רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש, המאמינים בקיומו של בורא עולם, לא רק ברמה הדתית, אלא גם ברמה האנושית הפשוטה והחופשית.
 •       אנשים שאוהבים לעזור לזולת (ברמה המשפחתית, חברתית ומקצועית), אך לפעמים שוכחים או מתקשים לעזור לעצמם…
 •       אנשים חסרי ובעלי ידע בתחום הרוחני-טיפולי, כאחד, שרוצים להפוך את הצמיחה האישית שלהם לקלה, נינוחה ומהנה יותר, נטולת סבל, מאמץ והקרבה.
 •      אנשים המעוניינים להפוך למומחים ולהוביל בתחומם – לחקור, לפתח וליזום בתחום התמחותם – בעסקים, באקדמיה, בתרבות, באומנות, ברוחניות, בפוליטיקה, בתחום הטיפולי על ענפיו השונים (דיקור, תקשור, שיאצו, אימון, פסיכולוגיה וכד’).

הגישה לקורס ההיכרות ניתנת לנרשמים אליו בלבד. להרשמה עכשיו בבקשה מלאו את פרטיכם כאן:

חיציםחינם


*דואר אלקטרוני
*שם פרטי
שם משפחה

מבנה קורס ההכרות

 קורס ההיכרות מורכב מ 6  שיעורים רצופים, אחת לשבוע, אותם תקבלו לאחר שנרשמתם איליו.

השיעורים מופיעים כקבצי שמע (אודיו) להאזנה + מצגת ויזואלית.

לאחר לקורס הרשמתכם אשלח אליכם שיעור אחד בשבוע במשך שישה שבועות ברצף.

כדי להבטיח שאכן תאזינו לו ולא תפספסו אותו, בבקשה בחרו לעצמכם מועד קבוע ביומן,שבו תאזינו לשיעור השבועי.

אני מזמינה אתכם לראות את המועד שבחרתם להאזין לשיעורים כמפגש מקודש עם עצמכם,

המהווה היזדמנות להעניק לעצמכם במתנה זמן איכות כדי להעמיק את ההיכרות, החיבור וטיפוח שלכם את עצמכם, מבפנים החוצה.

סמנו ביומן יום, תאריך ושעה קבועים להאזנה לשיעורים ואל תחכו להאזין להם כשיהיה לכם זמן…כי זה בדרך כלל לא קורה,

כי  כשיש זמן פנוי הוא נוטה מעצמו להתמלא בדברים לא חשובים…

בסוף כל שיעור תוכלו לכתוב לי תגובה בדף בו תופיע הקלטת השיעור.

למה לצפות – בואו נהייה ריאליים

ממש כפי שאי אפשר ללמוד שחייה בהתכתבות כך גם אי אפשר להפוך לקוראי הילות והילרים מדופלמים בלי להכנס למים. הרי לשם כך יש צורך בהכשרה מעשית. יחד עם זאת, את ההכשרה המעשית בקריאת הילות והילינג רב חושיים אוכל לתת לכם רק לאחר שאצייד אתכם  קודם לכן בתדרוך היכרות והכנה מסודר, שיאפשר בבוא העת להכנס למים בבטחה – לזהות אותם,  להתקרב אליהם בצעדים בטוחים, שלב אחר שלב, להיכנס לרדודים ולבצע שם את התנועות הנכונות מבלי לטבוע, לצבור ביטחון שיוביל אתכם לשחות בעמוקים, עד הפיכתכם לשחיינים אולימפיים ולמאמני שחייה בנהר החיים, ברמה שיהיה קשה להבדיל בינכם ובין דולפין…

במהלך קורס היכרות זה אני רוצה לגלות לכם עולם חדש של אפשרויות, להציג בפניכם את עקרונותיו וחוקיותו, שהיו סגורות בפניכם או מצומצמים עבורכם עד כה, במטרה להכין אתכם לקפוץ למים בבטחה ובהתלהבות, אם וכאשר תבחרו בכך.  כוונתי היא לתת לכם את ההכנה הטובה ביותר שאני יכולה, כדי לערוך את השינוי הזה.

אבל אני מבטיחה לכם דבר אחד – אני לא אזרוק אתכם למים . זה בידיים שלכם, וכך גם לגבי האחריות על התוצאות – היא גם בידיים שלכם.

הגישה לקורס ההיכרות ניתנת לנרשמים אליו בלבד. להרשמה עכשיו בבקשה מלאו את פרטיכם כאן:

חיציםחינם


*דואר אלקטרוני
*שם פרטי
שם משפחה

עזרו לי לעזור לכם לממש את הפנטזיה שלכם 

על מנת להתאים באופן מקסימלי את תכני קורס ההיכרות במיוחד עבורכם, בבקשה כתבו לי  בתגובה כאן, למטה, מהן השאלות הבוערות שלכם בקשר לנושא בו עוסק הקורס. אנא ספרו לי מהם הקשיים בהם אתם נתקלים, מה מתסכל אתכם ומה היא הפנטזיה שלכם בנושא או בכל הקשור לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי, הגשמת ייעודכם ויעדיכם וכמובן, גם לגבי קריאת הילות והילינג.

אני מודה לכם על הזכות לצמוח יחד.

באהבה,

רונית

בבקשה כתבו לי תגובה כאן למטה ושתפו עם חבריכם את הקורס מתנה הזה
באמצעות לחיצה על כפתורי הפייסבוק, טוויטר ואימייל
המופיעים כאן למטה
תודה70 תגובות

70 תגובות לפוסט “קורס חינם: קריאת הילות והילינג – לעזור לעצמך ולזולת במקביל”

 1. איריס עידובתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 4:18 pm

  הי רונית. וואו איזה רגע משמעותי ומרגש. מזל טוב על השקת הקורס החדש.בהצלחה רבה

  אוהבת איריס

  [Reply]

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 4:20 pm

  רונית יקרה

  תודה על הדברים שכתבת. הם מדויקים, אמיתיים, מלאים אהבה ונותנים תקווה.

  מחכה לקבל את הדברים ממך, ללמוד ולהעביר הלאה כחלק ממעגל הנתינה – קבלה – נתינה

  שירלי

  [Reply]

 3. טלבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 4:28 pm

  וואו רונית- את מד-הי-מה!

  אני לא מכירה אותך אישית, אז איך כל פעם שאני קוראת אותך אני מרגישה שאת כותבת ישר אל הלב שלי?

  בעצם אני יודעת איך, אבל זה כל פעם מרגש אותי מחדש.

  קראתי רק חלק מהתכנים פה מפאת קוצר זמן, ורוצה לשוב ולקרוא כשאוכל את השאר, אז אין לי עדיין שאלה מוגדרת,

  ובכל זאת רציתי לנצל את ההזדמנות לומר לך שרק מלקרוא את החומרים שלך אני מתמלאת בכוח, השראה והודיה לבורא ששלח אותך לעולם.

  אני גם יודעת שאין מקריות, ושעכשיו אני בשלה לקבל את הידע הזה, ולקחת ממנו את מה שעוזר לי להתפתח ולצמוח. הנושא שמעסיק אותי בעיקר בימים אלה זה- להגיע להשלמה עם זה שאני זאת אני על כל מה שזה אומר, ושטוב שכך, ולהסכים להיות מי שאני בשלמות, כי כך אוכל לצמוח ואולי גם להביא אור לאנשים אחרים. זה עוד בשלבי קליטה, אבל אני רואה את זה כבר מתהווה ומתחיל לפעול את פעולתו.

  מקווה שאני מצליחה להסביר את עצמי…

  אז שוב תודה על מי שאת, ועל כל מה שאת מסכימה לחלוק איתנו, זאת מתנה ענקית!

  את מאירה את העולם. תודה!

  [Reply]

 4. לניבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 4:29 pm

  הנושא מענין. מצפה לשמוע התוכן הנלווה.

  [Reply]

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 4:50 pm

  מדהים אותי כל פעם מחדש, איך את מדברת ונוגעת בנושאים שעליהם חשבתי קודם לכן והיו במרחב שלי..

  חלק מההתמודדות שלי לאחרונה בלקבל ולא רק לתת, זה…. "אם אני, וגם חברה שלי במצב קבלה.. מי הנותן???"

  האם זה בורא עולם?? רחמים… לכמה הוא צריך להעניק במקביל. מתי הוא מקבל?

  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח……………

  "עד הפיכתכם לשחיינים אולימפיים ולמאמני שחייה בנהר החיים, ברמה שיהיה קשה להבדיל בינכם ובין דולפין…"

  אני חייבת להודות שזה הלחיץ אותי, ולא רק הדימוי של שחייה במיים עמוקים בתור אחת שלא יודעת לשחות..

  אלא גם בגלל שיש צפי להגיע לרמה שלא יבדילו בייני לבין דולפין.. וזה מעלה בי את המחשבות "מה, אני?! על מה את מדברת. אני בסך הכל בת 22 שלא יודעת לשחות, בואי נעשה תיאום ציפיות נורמלי ומציאותי…"

  ואני יודעת יחד עם זאת, שכמו שאני מכירה את העניינים כבר… איך אני יגיד את זה?

  להגיד גדול עליי זה יהיר.. להגיד קטן עליי זה צנוע.. ענוותי עליי? חחחחחחחח……

  בול במידה שלי! כמו חולצה שמנסים ומנסים ומנסים ללבוש ולא הולך… או נעל.. ואז הנעל פשוט מתלבשת על הרגל עד כדי כך שאני לובשת אותה כל יום כל השבוע..

  אני מתרגשת, ומתרגשת מאוד שלא צריך להיות רוחניקי כדי להגיע לזה..

  רצה להפיץ לכל הסביבה שלי שבהחלט צריכה להכיר בקדושה של הטובה העליונה, ולקבל ולהעניק בו זמנית.

  תודה!!!

  [Reply]

 6. אורלי ברכהבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 4:55 pm

  רונית יקרה

  תודה על ההזדמנות לקבל מימך עוד ידע והשראה, בהקשר למקומי, יכולתי והפוטנציאל שיש בי והבאתו לידי מימוש בחיי היום יום.

  אני נהנת מהלימוד באמצעותך.ושמחה על כל היזדמנות לידע חדש.

  אקשיב בשימחה להקלטות וממליצה לכל חבריי לטעום ולעלות על דרך של היתפתחות ולמידה.

  תודה רבה

  אורלי

  [Reply]

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 5:14 pm

  אופס… אני בת 23. חחחחחח

  [Reply]

 8. ציפיבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 5:16 pm

  היי רונית מסוקרנת ושמחה להצטרף לקורס שהינך מעבירה נהנתי מהכתוב

  ואשמח ללמוד וליישם את הלמידה הלאה

  [Reply]

 9. נאוהבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 6:15 pm

  אוהבת להיות איתך.אוהבת אותך.מים,דולפין,GPS,אין סוף אפשרויות…דרך צלחה!

  [Reply]

 10. בילההבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 6:38 pm

  רונית יקרה ואהובה.

  אני יודעת שלא כתבת רק אלי….זה כתוב כאילו בול עלי ואלי ..

  כל פרט נוגע בי ,ואני מרגישה מבורכת ומקבלת מענה על בקשותיי

  בעת הדלקת נרות חנוכה ..

  שמחה עד מאוד שסמכת על חושייך,למרות הקשיים והאמירות שצפו ועלו

  במפתיע או לא בדרך אל….

  מתחברת מאוד לכל הנושאים המוצעים ,מוכנה ומזומנה לקבל את מתנתך.

  באהבה והוקרה.

  [Reply]

 11. טליבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 7:59 pm

  שמחה מאד לקורס.

  דף ההרשמה מאד מבלבל אבל מקווה שאכן בקשתי להרשמה תתקבל.

  [Reply]

 12. אורית דודבתאריך 27 דצמ 2011 בשעה 11:13 pm

  הי רונית יקרה ,

  אני כבר עם בגד ים והגלים מלככים את רגלי…

  אני מדלגת איתך בשמחה על כל מדרגה נוספת שאת מייצרת.

  כבר עכשיו אני יכולה להסתכל אחורה בשמחה ולראות את הדרך שעשיתי בשנה וקצת בעזרת הלימודים אצלך, ואת ה"יש" שבי שהתגלה לעיני לראשונה ,והוא כה רב ומעצים .

  אני מתלהבת ,סקרנית ואף נועזת להמשיך ולצמוח איתך ,להסיר עוד אמונות ודפוסים בסביבה התומכת והחמה שיצרת .

  אני רוצה להמשיך ולהכיר את "אותי" אף יותר . מחכה להנחיותייך לאופן של התחברות ל- GPS שלי ,שכן זו משאלה כמוסה שלי מזה שנים רבות .

  מודה ומוקירה אותך רונית ומאחלת לך ולכל בני הברית שלנו הצלחה רבה ושחייה מהנה …

  [Reply]

 13. חנה חני שפעבתאריך 28 דצמ 2011 בשעה 3:17 am

  רונית יקרה~

  מוקירה ומעריכה את נתינתך שאינה יסולא מפז רב תודות לך ~ קראתי בעניין רב את התכניים שהעלת כאן ומאוד התחברתי הם ריגשו אותי ונגעו לליבי כמו כן גם נרשמתי… מצפה ומחכה לתדר הדולפין שאני כול כך כול כך אוהבת :-)) רואה זאת כזכות שהגעת אלי כדי שאוכל להוסיף כלים באמתחתי למען טובתם העליונה של מטופלי ולי , מודה לך ולבורא עולם על ההזדמנות שנפלה בחלקי שמחת אותי מאוד~היי ברוכה בשליחותך למען הקהילה והאנושות ככלל בהצלחה והנאה לכולם~

  [Reply]

 14. רג'יבתאריך 28 דצמ 2011 בשעה 7:01 am

  רונית יקרה,

  שמעתי עלייך רבות מאורלי ברכה, ולראשונה נחשפתי לחומרים כתובים שלך… ורותקתי!

  אני מטפלת בתטא הילינג ומתקשרת, וככזו אני מחוברת מאוד למסרים ולתפיסת מציאות שהיא מעבר לחמשת החושים שלנו.

  לאחרונה מדגדג לי להרחיב את ידיעותיי, ודווקא בכיוון של קריאת הילות. על כן, הקורס שלך בא לי בזמן!

  אשמח לרכוש כלים ויכולת לפענח ולקבל מידע באמצעות קריאת הילות, ובוודאי שזה יתרום להפצת האור וליכולת שלי לעזור לאנשים לחבור לעוצמה שלהם, ולרצון שלהם להשמיע את קולם הייחודי בעולם.

  ממתינה למסרים כתובים ממך.

  תודה רבה על הנתינה העצומה שלך, מחמם את הלב!

  באהבה,

  רג'י גמליאלי

  [Reply]

 15. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 28 דצמ 2011 בשעה 2:02 pm

  היי רונית,

  כל כך הרבה יש בעולם….

  אני מסוקרנת מה עוד יש לי ללמוד…מהם מתנות הבורא שמביא אותם דרכך…

  מהי שליחותי המדוייקת ויאך אני יוצרת אותה ומושיתה לעולם ולעצמי…

  מהי המתנה העמוקה שלי… ומי בן זוגי לחיים שיהיה לצידי בדרכי החדשה…

  וכך נוכל לתת ולקבל בו זמנית להאשיר ולטפח את אהבתינו האין סופית…

  ומהי הדרך לריפוי שלי דרך קריאת הילות לאחרים ובו זמנית לעצמי………….

  ואיך הדרך הזו מדייקת לי את ראיית שליחותי….

  ומה עוד הנשמה שלי רוצה להראות לי מי אני כנשמה…..

  wow יש לי אין סוף שאלות…..מאמינה שהקורס יתן לי תשובות שעדיין נימצאות

  אצלי ואפילו אני לא מודעת אליהן….

  רונית יקרה….סוף סוף אני מרגישה בבית…. דלתי ניפתחת לעולם…

  אוהבת מחבקת עד אין סוף…..

  תודה תודה…רגע כבר אמרתי תודה….

  [Reply]

 16. לילך זוהרבתאריך 28 דצמ 2011 בשעה 11:16 pm

  רונית שלום

  שמחה וכמהה לתחילתו של הקורס,

  לאחר שנים של אימון וצעד בשינוי המודעות, אולי "קפיצה במודעות" שחלה לאחר קורס מצליחניות בנשמה,שלמדתי אצלך

  ממשיכה במדיטציות, אך זקוקה למסגרת תמיכה בדרכי במסע אל עצמי

  במציאת זהותי מהותי ובעשיה שתהיה שילוב בין עולמי הפנימי הרוחני לחיי היומיום, שתתממש בתחום עיסוקי, ובכל שאר התחומים בחיי.

  אני מודה לך מאוד על הקורס, ובכלל על הכל, וכיום כתיבתך במדיה בשיתוף בפייסבוק ומאמרים והרצאות פתוחות עוזרות מאוד, מתאימות מסקרנות מלהיבות ומדרבנות להמשיך בדרך.

  להמשיך לעסוק באחריות ליצירת המציאות חיי, במודעות לקיומן של תפיסות ואמונות, שיחרורן והבאת ריפוי ומימוש אל חיי בקלילות ושמחה.

  להיות חלק בחברה חלק מההסכם הקולקטיבי הנותן ומקבל באיזון לטובה העליונה שלו ושל הבריאה כולה, להיות המתנה שהנני לממש את השליחות שלשמה הנני כאן.

  מבקשת ללמוד עוד על כך.

  המון תודה, להת.

  [Reply]

 17. רוניתבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 11:41 am

  הי רונית.

  תודה רבה על האימייל היום ,אשר הפנה אותי לקרוא את תכני הדף הזה .נרשמתי לקורס כל כך מהר,שלא שמתי לב שבהזמנה לקורס ישנו גם מאמר חדש שלך.

  מאז הוובינר שהעברת עם יעל קלמן אבני ושלי רום אני מתנהלת ממקום קצת אחר,וזה מאד מרגש, וקורים צירופי מקרים וניסים קטנים בדרך אשר מחזקים את האמונה בדרך, וזה נפלא.

  תודה רבה על הדלת שאת פותחת בפנינו עם הקורס הזה ,ותודה על כל המילים המדוייקות והפוגעות כל כך "בול" במקום שאני נמצאת בו כרגע.

  שולחת הרבה אהבה,מרונית

  [Reply]

 18. שרית אשריבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 12:06 pm

  רונית יקרה ומוקירה

  תודה על הדברים, גם אליי הגיע בדיוק בזמן ובדיוק אחרי יום שנלחצו לי כל הכפתורים והאגו שלי היה פצוע, בדקתי ביני לביני איפה זה לוחץ זה לא היה קל.

  אני מטפלת ומעבירה סדנאות ומזה ארבע שנים לאחר שעברתי לצד אחר של הארץ וגם ילדתי את בתי השלישית עדיין לא הרמתי קליניקה כמו שהייתה לי בעבר ובנתיים אני רחוקה מזה..

  בטוחה שאתרם מאד מהקורס שלך, שלחתי בפייסבוק לכולם, מזכירה לשלוח לי הקלטה

  כיוון שלא אוכל להיות זמינה של הוובנר.

  תודה רבה מאחלת לך הרבה שפע

  שרית

  [Reply]

 19. אילנה ה.בתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 4:50 pm

  רונית שלום

  תודה על השעור המקסים ומאיר העינים שזכינו לו הודות ליוזמה הנדיבות והחכמה שהבאת אלינו בדרך קסומה כל כך.

  התובנות והבהירות שהגיעו אלי בזמן הנכון לי פתחו לי שער להבנות חדשות לשאלות וסימני שאלה שהטרידו אותי לאחרונה ולא מצאתי להם מענה..

  הדברים שנאמרו חזקו את האמונה הפנימית במה שאני יודעת ולא מעיזה להודות בו ופחות מזה להפיץ.

  יש לדעת מתי ולמי להביא את הידע כך שיהיה למען הטובה העליונה שלי ושלו. טוב שהזכרת לי דבר שאני שוכחת לעיתים מרוב רצון להעניק ולסיע.

  תודה על השעור הקסום ומלא ההשראה.

  מצפה בקוצר רוח להמשך.

  בברכה, בתודה ובאהבה

  אילנה ה

  [Reply]

 20. טליבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 5:52 pm

  רונית שלום

  תודב על הוובינר הראשון בוקרס

  החומר מאד מעניין ורלוונטי לי.

  מאד מאד הפריע לי שההקדמה הייתה כל כך ארוכה והתחלת לדבר על תוכן הקורס עצמו מאוד מאוחר. בגלל האורך המוגזם הייתי צריכה ללכת ולא יכולתי לשמוע את הסוף ולמען האמת גם הסבלנות שלי נגמרה.

  חושבת שהתכנים באמת יכולים לחולל שינוי עבורי כי אני מכירה את חלקם וזו תזכורת אבל בבקשה בבקשה תקצרי את ההקדמות בפעמים הבאות כי שעתיים ומעלה הן זמן ארוך מדי.

  תודה על הנתינה

  טלי

  [Reply]

 21. אלהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 5:57 pm

  רונית

  אני לא רגילה לכתוב במייל אלא להתבטא בשיחה אישית. בכל זאת ברצוני להוקיר אותך על פעלך ועל האומץ שאינו מובן מאליו כלל וכלל. שמעתי אותך בהדרכה הראשונה בשיתוףעם שלי ויעל שם התוודעתי לעידן החדש.היום התברר לי שוב דרך המפגש היום שאם אתה רוצה לפרוץ במה שאתה מאמין אינך צריך אחרים. זה בהחלט קשה יותר וזהו האומץ. מאד ריגשת אותי בכנות מעשייך והבכי הראה את הדרך שעשית ואת האנושיות שלך.

  גם אני לפני פריצות דרך בחיי ושמחה מאד לשמוע אותך

  חבוק גדול

  אלה

  [Reply]

 22. רינהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 5:58 pm

  רונית שלום,

  תודה על מוכנותך לשתף אותנו בידיעות שלך חינם אין כסף. אני מאמינה שהידע האצור בתוכך יתרום לרבים מאיתנו.

  נרשמתי לקורס קריאת הילות וכרגע בדקתי במייל שלי ולא ראיתי את השיעור הראשון. רציתי לוודא איתך שאכן אקבל את השיעורים למייל שלי משום שאינני יכולה להקשיב להם בשידור חי בימי חמישי.

  בתודה רבה והצלחה בשנה משמעותית הבאה עלינו ובכלל בשנים הבאות.

  רינה

  [Reply]

 23. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 6:10 pm

  אני שמחה לבשר בקול תרועה ותופים

  אני סופרת!!

  את יודעת, יקרה..

  בתרגול לקראת שעשיתי עם עינת,

  אמרתי שאת הפסקה שכתבת:

  "החזיון היה הפעם הראשונה שבה הסכמתי להתמסר ל"יש" שהיה בחיי – לנשמה שהנני ולאוצרות שטמונים בי, במקום להתמקד במי שאני לא ובמה שאין בי, שנחשב עד אז ללקוי, חסר ולא נורמלי…….."

  אני יכולה לשנות רק את המילה 'החיזיון' ל'התאונה' וזה בדיוק מה שקרה לי, ואמרתי לחברות שלי כמה ימים לפני כן..

  שמעתי שוב ושוב את השיר של אמיר דדון – אור גדול

  והבטחתי לעולם, שאני לא מתבזבזת יותר. הבטחתי לעצמי ללמוד מטוב, ולהפסיק להתווכח עם הנשמה שלי ועם אלוהים.

  להתמסר, בקלילות בענווה בשמחה… לאמת שלי, שאני – עם כל הלב והנשמה..

  אני ממש מתרגשת

  זאת פשוט דוגמא חיה לבחירה שלי, לצעדים שאמרתי לא טוב לי, אני רוצה שיהיה לי טוב ואני בוחרת בטוב..

  אני בוחרת בחיים

  במקום בנבדלות ובסבל ובמה שאין ולא בסדר…

  פשוט

  פשוט

  פשוט

  כמו שאחד התלמידים שהיה לי בשירות לאומי, רפאל, היה אומר לי… "פשוט, פשוט, פשוט"

  אני מתרגשת, כל מי שדיבר והרגשתי אותו היום איתי בשיעור הרגשתי שאנחנו כבר הרבה שיעורים ביחד

  וזה ריגש אותי מאוד

  מדהים איך רק מעצם הבחירה שלי לא להתבזבז יותר מגיעים אליי כל הדברים שלא הייתי מודעת אליהם אפילו

  אני שמחה להיות סופרת, ושמחה שהמורה שלי פיה יפה, ושיש בסביבתי אפיפיורים

  וכיף לי

  פשוט כיף לי.

  הולכת להתקלח ולשתות קפה 😉

  ענבל

  [Reply]

 24. אביבהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 6:43 pm

  רונית יקירה,אני עדיין מרוגשת ומתרגשת מכל מה ששמעתי,את מדהימה יש בך כח תבונה ידע ועוצמות של אנרגיות

  שאין דברים כאלה………. אבל את הוכחה שיש ועל זה יישר כח

  תודה על הרצון שלך לשתף ללמד ולהעשיר את מי שאנחנו,לעזור לנו להיות טובים יותר רגישים יותר ואוהבים יותר.

  אמן וכל הטוב והברכות יעטפו אותך ואת בני ביתך.

  לצערי לא הגעתי מההתחלה,ולא יכולתי להישאר עד הסוף.אבל מה שכן שמעתי….וואאאוווו.

  מקוה שתהיה לי הזדמנות לשידור חוזר.

  שאי ברכה אישה יקרה ואלוקים איתך

  מחבקת

  אביבה

  [Reply]

 25. בילההבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 6:49 pm

  רונית אהובה.

  תודה רבה .היה שיעור מרגש ומעצים. הסתייע בידי ונשארתי עד הסוף, איתך התרגשתי בחלקו האחרון .

  ההתרגשות שלך כל כך מרגשת,את ככ' רוצה שאנשים יוציאו מתוכם את מה שיש להם להציע לטובתם העליונה

  ולטובת הבריאה כולה , מפעים.

  איך היה לי ? נפלא,כמו להגיע למקום מוכר .תובנות ,הבנות וחיבורים,עשית לי סדר מסוים וחשוב. תודה על

  האפשרות לשמוע את השיעור שוב .

  כבר כתבתי לך שאת נהדרת,והיום אני יודעת שאת יותר ..נתינה כזו אוהבת ,אין דברים כאלה .

  תודה רבה על היותך ועל נדיבות ליבך.

  [Reply]

 26. adminבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 6:50 pm

  תודה רבה לכם על המשובים.

  הם מעודדים אותי להמשיך וללכת בדרכי

  שחלק ממנה הוא פשוט ללמד

  את מי שרוצה ללמוד

  ולעזור למנהיגים לשל העידן החדש להוביל

  מאחלת לכולנו סוף שבוע של טובה עליונה

  לנו ולבריאה כולה.

  שאלות, בקשות, ביקורת והצעות יתקבלו בברכה.

  תודה רבה

  באהבה

  רונית

  [Reply]

 27. אדוהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 7:41 pm

  היי רונית,

  השיעור היום היה מקסים!

  בכל פעם את מצליחה להגדיר לי מחדש מי אני ומה תפקידי בייקום, ויש בכך נחמה אדירה.

  היום גיליתי שבנוסף להיותי נשמה עתיקה אני גם סופרת! (ואת כנראה הפייה שלי!).

  זה הסביר לי למה תמיד אהבתי לטייל בין מדפי ספריות, לקרוא ספרים, לגעת בספרים, לשאוף את ריח הדפים הישנים, לגעת בכריכות העבות. בביה"ס, ובשנות הלימוד הרבות שבאו אחריו, כולם תמיד היו מצלמים ממני את סיכומי השיעורים שלי שהיו הכי "נאמנים למקור" שאפשר. בנוסף, במשך שנים הייתי צרכנית של ידע מסוגים שונים (עם כי לעיתים הסתבר לי בדיעבד כי לא היה זה הידע הנכון עבורי – או שאולי בעצם כן… כי אין הרי טעויות בייקום).

  בשיעור של היום למדתי ממך איך להשתחרר מתקיעות בחיים. הדבר הכי חשוב (שהאמת שכבר הבנתי אותו אינטואיטיבית לפני כחודש) הוא שצריכים לבחור! שיהיה לנו טוב. כמה שזה נשמע בנאלי זה הדבר העיקרי.

  הרי הייקום שלנו הוא ייקום של בחירה חופשית, ובלי שנבטא את הבחירה הזו החוצה זה לא יקרה. לכן לא צריכים לבקש ולא להתחנן, אלא לבחור, ולהצהיר זאת בקול רם כדי שהייקום ישמע.

  אז אני בוחרת להמשיך וללמוד ממך המון, ובעזרתך ככלי של הבורא, ללמוד לבטא את עצמי במקסימום הפוטנציאל החיובי האפשרי (כנראה שקוראים לזה בשפת הפיות: "הטובה העליונה").

  תודה לך שוב, תודה, תודה, ושוב תודה,

  אדוה.

  [Reply]

 28. אדוהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 7:54 pm

  דרך אגב, שכחתי לציין שבעלי הוא אפיפיור מדופלם, וכל פעם שהוא שומע את התכנים הניו-אייג'יים שאני מאזינה להם הוא מתחיל לצחקק ולהגיב בציניות של מהנדס: "נו אז תגדירי לי מה זה בדיוק תדר…", אבל נראה לי שמפעם לפעם גם הוא מתרכך. כנראה שהאנרגיות על כדוה"א באמת עובדות.

  [Reply]

 29. אלינורבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 8:10 pm

  היי רונית

  לצערי לא יכלתי להישאר עד לסוף השיעור, ואני מחכה בקוצר רוח להקלטה, כי אני רוצה להבין למה כולם פה סופרים, פיות וכו'….

  ממה שכן הספקתי לשמוע, נגעת לי מאוד.

  אני בשנתיים האחרונות עוברת תהליכי התבוננות פנימית, חיצונית , ובכלל בוחנת את חיי, ואמרת דברים שהבהירו לי מהלכים ומקרים שקרו לי.

  אחד שקרה לי ממש לפני שבועיים , אירוע של קינאה חזקה, אך בזכות חברה טובה שעוררה אותי קצת וגרמה לי להתבונן מזוית שונה על העניין, התחלתי לחקור את הנושא ואני מתחילה להרגיש שאירוע הקנאה הזה לא היה סתם, אלא זה היה wake up call ואני מרגישה שמאז אני הרבה יותר מכוונת עם צרכיי הפנימיים ועם הרצון שלי, אך רק שאמרת על האותות הללו, רק אז נפל באמת האסימון. אז תודה

  מחכה להקלטה

  ונשתמע שנה הבאה 2012

  אלינור

  [Reply]

 30. אתיבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 8:20 pm

  רונית המקסימה הקסמת אותי,השיעור מאד מעצים הדברים שאמרת פגעו בול למה שקורא לי בחיים .

  נתת לי כלי שהוא אדיר בעיני, טובה עליונה.

  ושוב תודה רבה.

  מחכה לשעור הבא.

  בברכת אור ואהבה אתי.

  [Reply]

 31. אורנהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 8:23 pm

  השעה כבר אחרי 17:00 –

  וזה עדיין מהדהד בכל מרחבי הגוף והנשמה…

  התרוממות רוח…

  פתאום זה נראה אפשרי…

  אחרי שנים של –

  חיפושים… לימודים… התנסויות… תהליכים…

  שהניבו פירות מסויימים…

  אבל לא העלו על דרך המלך…

  לא נתנו את התחושה, שאני המובילה, אני המנתבת את חיי…

  היתה תחושה, שהחיים קורים לך…

  ולא ממש ברור, מי נגד מי…

  ידעתי שיש שם איזשהו תהליך…

  אבל לרוב הוא לא ברור, וגם לא תמיד יש איפה לברר…

  היה תסכול, למה אני זקוקה למתווכים ומפרשים על-מנת להגיע לאמת שלי…?

  ואיך אני יודעת שמה שהם אומרים, זו אכן, האמת שלי…?

  היה חסר כלי…

  כלי ישיר…

  שאפשר להשתמש בו או-ליין…

  שלומדים אותו…

  ועם הזמן והניסיון לומדים לעבוד איתו, יותר ויותר מדוייק…

  שמטרתו לאפשר לך, און-ליין…

  בכל רגע נתון, להתחבר, לברר, לבדוק…

  למה קורה ככה או אחרת…?

  מה נכון לעשות…?

  מה התמונה הכללית…?

  על-מנת לא להיתקע בכל צומת מאתגר…

  ופתאום זה מרגיש אפשרי…

  לך, בעצמך, בחייך…

  לך ולסובבים אותך…

  ושיתוף פעולה –

  זה לא nice to have…

  אלא must…

  זה מרגיש כל-כך נכון…

  לשלב כוחות…

  לאחד כישורים…

  וביחד לצעוד לימים חדשים…

  מבחינתי…

  חזון אחרית הימים… (-:

  לא נותר לי, אלא להגיד…

  תודה… תודה… תודה…

  [Reply]

 32. אורנהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 9:08 pm

  וגם את היית נהדרת,

  רגישה, מדוייקת, ברורה, כנה, אמיתית, ואיכפתית…

  אני שמחה שדרכי הובילה אותי לפייה שקוראים לה…

  רונית שפי וולפין…

  ושוב…

  תודה…

  [Reply]

 33. איריסבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 11:09 pm

  המפגש היה מדהים, מאוד אמיתי, מרגש

  עד דמעות. אשמח לקבל את ההקלטה ולהאזין לה שוב.

  תודה

  [Reply]

 34. נאוהבתאריך 29 דצמ 2011 בשעה 11:46 pm

  רונית יקרה,

  בכל פעם שאני פוגשת בך, אני פוגשת את עצמי בצורה הזכה ביותר. בדרכך הפייתית את מסירה את האבק מהספריה שלי ואחר כך את מדליקה בה נורה ועוד נורה ועוד נורה…התדר שלך מפעיל ומפעים את זה שלי. בשיעור היום היו אומץ, נדיבות ואותנטיות בקלילות האופיינית לפייה שאת.תודה!

  [Reply]

 35. judiבתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 1:56 am

  רונית יקרה

  ריגשת אותי עד דמעות, וביחד איתך באו הדמעות שלי, דמעות של התרגשות מהיופי ועוצמת הדברים שהבאת איתך, את פייה אמתית שנותנת ללא כל כך הרבה ידע שזור באהבה אין סופית ממקום כל כך אמיתי מלא יופי ועוצמה

  תודה לך על השיעור הוא ילווה אותי בדרך

  אוהבת ג'ודי

  [Reply]

 36. שושנהבתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 9:17 am

  תודה רונית על השיעור.

  שמחתי להכיר אותך.ההתחלה היתה מעניינת ,מתוך התגובות אני מאמינה שגם ההמשך.

  לא יכולתי,שעה עמוסה (לא מתוכנן) להמשיך לשמוע את כל השיעור.

  מודה לך שוב. שבת שלום.

  [Reply]

 37. לילך זוהרבתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 2:27 pm

  רונית

  המון המון תודה

  על האומץ והעוצמה להעביר את הקורס והשיעור הראשון

  תודה על האפשרות להאזין להרצאה אחרי העבודה, מהבית, עם מחברת ושתיה

  חוויתי עניין התלהבות וסקרנות,

  חוויתי חופש אפשרויות ובחירה, מרחב התפיסה גדל,

  הגוף נשם ושמחתי להיות.

  שבת שלום מבורכת

  [Reply]

 38. משתמש אנונימי (לא מזוהה)בתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 4:38 pm

  היי רונית,

  הקשבתי לשיעור, קצת מבולבלת מהפיות הסופרים וההפיפיורים, ואני שואלת את עצמי אם יכול להיות באדם אחד את כל שלושת הטיפוסים..

  אני שואלת את עצמי איזה בן זוג נכון לי בעידן חדש זה…סופר או אפיפיור….ואולי פיה בגוף של גבר….

  ויותר מזה אני חשב בשבוע האחרון ובימים אלו שאין לי רצון לכבס, להיות בעשיה פשוט לנוח…..גם לעבודה אין לי רצון ללכת…אני שואלת את עצמי האם אני בדיוק בצומת דרכים לבחון שוב את עצמי מה נכון לי בדרך שלי בכל תחומי חיי…

  והאם הגבר שאני ביחסים….הוא הגבר של חיי שיהיה לצידי בפיתוח השליחות שלי…

  ובורא עולם אני מאמינה בך ובעצמי שאני נחושה להיות בדרך של דיוק ליצור חופש ולהביא מזור לעצמי ולעולם בשמחה אלו הם חיי…

  אך מהו המצפן המקצועי שלי…..האימא שאני…הרעיה שאני…הבת….ואולי יש עוד ששכחתי…

  יש כל כך הרבה אינפורמציה שאני ממש מרגישה דיי בילבול…

  מרגישה שאני במקום של סוף ….ויודעת שיש התחלה ……ממש תחושה של פשוט להיות מבלי לנועה…לתת לעצמי להיות…

  זו בעצם התחושה של מהסוף לאין סוף אפשרויות?…..

  כל כך הרבה יש בעולם…..ואני כולי סקרנית….מה הבורא מזמן לי…..

  השיעור מזכיר לי להסתכל שוב על רצונותיי מה אני רוצה באמת לפי המצפן…

  למרות שלא הייתי בשיעור לאחר השמיעה שלו…הבנתי כי אני גם בשיעור כנשמה וגם בעבודה עם הילדים שזה בו זמנית לעצמי ולעולם…..

  אז אני שואלת שוב את אותה השאלה מדוע אני כל הזמן בוכה…פתאום במצב של שיחה עם מישהו הבכי עולה…עם ילד בשתיפת ידיים הבכי עולה…מישהו שמספר לי משהו הבכי עולה….זה בעצם הזכות שלי פתאום הבנתי עכשיו בזמן שאני מקלידה משפטים אלו….הרגש הנמוך בכי במקומו יש רגש גבוהה של שמחה חחחחחח

  תודה רונית…איזה כייף שהבורא איתך ובתוכך ואת קשובה לו ….להביא לי ולעולם את שנכון לנו…ויחד ניצור אחד….

  נשיקות וחיבוק דוב….

  החיים כל כך פשוטים….

  [Reply]

 39. רונית שפי ובתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 5:21 pm

  עינת יקרה, שלום

  במהלך השיעור דברתי בין השאר על תדרים

  ולצורך המחשה בלבד חילקתי את המין האנושי ל 3 קבוצות של תדרים.

  לצורך הדימוי בלבד הענקתי לכל אחד מהם שמות ארכיטיפיים (פיות, סופרים ואפיפיורים),

  שנועדו לשם ביאור, למידה והסברה בלבד.

  כך שאף אדם הוא לא באמת פיה או פיי (לגברים),

  אלא נשמה אלוהית בגוף אנושי.

  בכל אחד מאיתנו יש את כל התדרים,

  אלא שבכל אחד מאתנו יש תדר מוביל

  ושניים מישניים (משלימים אך פחות דומיננטיים).

  לדוגמה,

  נניח שאת פיה, אז זה לא אומר שאת לא יכולה להפיץ ידע,

  אלא שלשם הפצתו תצתרכי לפתח את הצד הסופרת שבך.

  אבל גם אז היא תיהיה בעלת איכות פייתית.

  בנוסף, יהיה לך חיוני, משלים ותומך

  לחבור עם אנשים בעלי בעלי תדר של סופר.

  אגב, אין שום קשר בין היותו שם אדם בעל איכות של סופר

  לבין היכולת שלו לכתוב, בדיוק כמו שאין קשר בין

  אדם בעל איכות פייתית לבין יכולתו לעוף…

  ואין קשר בין אדם בעל תדר באיכות אפפיורית

  לבין שיוכו הדתי – נוצרי, יהודי, מוסלמי וכד'….

  איך מזהים אנשים בעלי תדר של פיות, סופרים ואפיפיורים?

  איזה שיגרת טיפוח כל אחד מהם צריך על מנת לממש את עצמו

  בנינוחות, קלות וללא סבל, מאמץ והקרבה?

  על כך בקורס להכשרת קוראי הילות והילרים רב חושיים

  במסלול התפתחות אישית והכשרה מקצועית

  לאנשים רגישים, אכפתיים, שוחרי חופש ומאמינים

  אשר בו את לומדת

  בשיעורים הקרובים נעמיק בשאלות הללו

  אנא רמי אותן ואשמח להתייחס אליהן במהלך השיעור.

  תודה על תגובתך ושבת שלום

  באהבה

  רונית

  [Reply]

 40. מיכל כהןבתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 9:09 pm

  הי רונית

  ראשית אני רוצה להודות לך על השיעור מרתק וחשוב. למדתי הרבה ואני מנסה להתחיל וליישם חלק מהדברים בהתנהלות היומיומית. בעיקר את הבקשה להיות "מתוקה" לשני הצדדים והבקשה מהבורא לפעול לטובתנו העליונה.

  מאוד התרגשתי כשדיברת על שלשת קבוצות התדרים וחשתי את התרגשותך. רונית את פיה מדהימה שמגשימה את ייעוד הפיות. כל הכבוד לך על היוזנה הברוכה והקורס שאת מאפשרת לכולם לחוות.

  תודה

  מיכל

  [Reply]

 41. ניסנית סכרבתאריך 30 דצמ 2011 בשעה 11:34 pm

  היי רונית,

  ברצוני לברך אותך על פועלך, העברת המסרים בצורה מאוד ברורה ומעניינת, מי יתן שבשנה זו הדברים אכן יתבהרו, ויותר אנשים יבינו כמה חשוב להיות מתוקים איש לרעותו, בהצלחה בהמשך הקורס.

  שלך ניסנית.

  [Reply]

 42. סיוןבתאריך 31 דצמ 2011 בשעה 12:09 am

  רונית, השיעור העלה בי התרגשות ופליאה. בערך לפני שבוע וחצי הסתובבתי לי ברחובות תל אביב וחשבתי לעצמי שאני מרגישה כמו פיה. זה קורה לי לפעמים שאני מקבלת רעיונות ומסרים ומתחברת אליהם בלי להבין מה המקור, ואז ברגע שבו התרגשת מאוד זה קרה גם לי. הגרון נחנק ולא הבנתי למה והדמעות זרמו לנו יחד. זה היה יפה וקסום, חיברת אותי לאיזושהיא ידיעה פנימית קיומית שהיא חדשה לי ואיזה כיף זה להיחשף לדברים חדשים, בספונטניות ובאומץ. הרעיון על הפיות, סופרים וכו' הוא מתוק בעיניי ועוזר לי מאוד להבין התרחשויות פנימיות אישיות, בין אנשים קרובים לי ובעולם בכלל. מרתק וחשוב. (מאין המידע הזה?)

  כיף גדול לשבת בבית מתחת לפוך ולשמוע שיעור בשידור חי על נושאים שחשובים לי ואני מאמינה ומתחברת. מילאת אותי.

  בוודאי שיש לי הרבה שאלות אבל אני אתמקד בעיקר בשאלה על יעודן של הפיות, להרחיב יותר, להבין את המקום של "קדמת הבמה", הרי כל הזמן אנחנו מאחורי הקלעים. קדמת הבמה זה מקום עם אור מסנוור וקהל… כל הפגמים נחשפים, צריך לדעת איך להתנהג. אני יודעת שאת מבינה מה אני שואלת.

  תודה רונית, על נדיבותך הרבה, העוצמה הרכה והאהבה

  בהצלחה

  סיון

  [Reply]

 43. שלומיתבתאריך 31 דצמ 2011 בשעה 12:41 pm

  רונית יקרה ,מודה לך על כל שזורם מתוכך בשפע אינסופי כנהר מלא ברכות ובעוצמה ,ינקתי את כל שתוכי איפשר לי להכיל והעברתי לחברי כדי שידעו ויכירו ויהנו ויכילו לעצמם מהמים הזכים שלך וכך יוכלו להעבירם הלאה

  מודה לבורא על מה שיש , על ההכרות , עליך ועל כל הברואים והטבע המופלא

  בהצלחה בהמשך זרימת נהר המים הזכים ….שירוו כל …שלומית

  [Reply]

 44. אורית דודבתאריך 31 דצמ 2011 בשעה 12:49 pm

  הי רונית

  בכל פעם אני נפעמת מחדש למשמע ולתחושת הידע החדש שאת מביאה .

  כשאני מאזינה לך אני מרגישה כיצד אני הופכת קלה יותר ,רחבה יותר כאילו שקים כבדים נושרים ממני ואני מתרוממת ככדור פורח מעלה-מעלה .תוך כדי כך ראייתי מתרחבת ,אני חשה סליחה וחמלה רבה כלפי עצמי והסובבים אותי ,שמחה ואושר רב פורץ לתוכי וממלא אותי ,הקמטים בפני התיישרים . אני מלאת סקרנות ושמחה להמשיך לצעוד בנתיב שלי וברור לי שהוא יהי טיול מהנה וקליל למרות שכרגע הוא לא ידוע .אני מסכימה לצעוד בנתיב כשעיני הפיזיות סגורות והעיניים הפנימיות מובילות .אני סומכת על יכולתי לתקשר עם בורא עולם ולבצע את שנועדתי לעשות לטובתי ולטובת הבריאה כולה בו זמנית . אין אושר גדול מזה עבורי . תודה -תודה על הזכות להיות חלק מדרך זו של כולנו .

  אורית

  [Reply]

 45. מיכלבתאריך 01 ינו 2012 בשעה 2:45 am

  רונית שלום,

  תודה על הקלטה מעניינת ברורה ומרגשת.

  הם היו שם כולם

  —————

  הם היו שם כולם.

  הוא נעצר לרגע, סובב על עקביו, מביט אל מרגלות ההר, לראות את הדרך שנחוותה כקשה מנשוא, ראה את פיתוליה, פיתוייה, את השבילים החוזרים אל נקודת ההתחלה, הקוצים והסלעים החוסמים ואת סימני הדרך שהונחו בה כמו רמזור אדום הזועק: עצור! שים – לב! המשך ישר…

  הוא ידע שכאן ועכשיו חייב הוא להוריד מטען נוסף ולבחור בכוון הליכתו, אין הוא יכול להמשיך ולשאת את אבן- החול.

  אבק, גרגרים של חול, חצץ, מים סוערים, שמש יוקדת ודבקות התפישה נכלאו והתגבשו על גבו והשוו לו מראה גמלוני.

  נשימתו כבדה, מכבידה.

  כולם היו שם איתו, אך הוא ידע שיוכל להמשיך גם כך, צעד, צעד…

  וידע שבמעלה הדרך קשה אף יותר, האוויר דליל והרוחות חזקות.

  קור ותחושת בדידות אפפו אותו. כולם היו שם איתו, נשרכים אחד אחרי השני, נערמים.

  השמיים קדרו, עננים כיסו במהירות את התכלת, רחמים הציפו אותו, אבן- החול הכבידה יותר ויותר. הוא וכוח רצונו כרעו סומים מערפילי- הבכי, חש כאב ולא יכול היה לגעת בו, לא היה לו מקום.

  העננים השחורים איימו להעלים את מעט האור שנותר, הוא אמר לעצמו שאסור לו לוותר עכשיו, לא, לא. אך לרגע זה היה חזק ממנו וסחב אותו מטה.

  בייאוש ותחינה הרים את ידיו, מביט לשמיים. ברק פתאומי סדק את סמיכות העננים, צייר אותות של שחרור, הצביע על המשך הדרך.

  הוא הרשה לעצמו להתגלגל עם הרעם ולצחוק…

  גשם חזק ניתך, חשוף כולו, רועד בעוצמה, חש את אבן–החול מתפוררת, מתפרצת מתוכו כמתוך לוע הר געש. כל גרגיר זיכרון שהתגבש בו נסחף בזרם הזמנים, השיר מעליו את רצונותיו המקובעים בכאב.

  תחושת עונג מילאה את החללים.

  השמיים התבהרו, האדמה ספוגת המים העלתה ניחוחות מרחיבי נפש.

  הוא הביט בהם בשקט

  וברור היה לו שיוכל לדלות אותם ללא כאב כשיהיה בהם צורך.

  הם היו שם איתו-

  כל זיכרונותיו.

  [Reply]

 46. מיכלבתאריך 01 ינו 2012 בשעה 2:56 am

  רונית שלום,

  תודה על הקלטה מעניינת ברורה ומרגשת.

  שהזכירה לי את שכתבתי ב-2007

  *ומשהו טכני – למרות ששמעתי הכל, היה קושי בהקשבה בגלל עצירות תכופות ( ביצוע אגירה) לא היה רצף …

  הם היו שם כולם

  הם היו שם כולם.

  הוא נעצר לרגע, סובב על עקביו, מביט אל מרגלות ההר, לראות את הדרך שנחוותה כקשה מנשוא, ראה את פיתוליה, פיתוייה, את השבילים החוזרים אל נקודת ההתחלה, הקוצים והסלעים החוסמים ואת סימני הדרך שהונחו בה כמו רמזור אדום הזועק: עצור! שים – לב! המשך ישר…

  הוא ידע שכאן ועכשיו חייב הוא להוריד מטען נוסף ולבחור בכוון הליכתו, אין הוא יכול להמשיך ולשאת את אבן- החול.

  אבק, גרגרים של חול, חצץ, מים סוערים, שמש יוקדת ודבקות התפישה נכלאו והתגבשו על גבו והשוו לו מראה גמלוני.

  נשימתו כבדה, מכבידה.

  כולם היו שם איתו, אך הוא ידע שיוכל להמשיך גם כך, צעד, צעד…

  וידע שבמעלה הדרך קשה אף יותר, האוויר דליל והרוחות חזקות.

  קור ותחושת בדידות אפפו אותו. כולם היו שם איתו, נשרכים אחד אחרי השני, נערמים.

  השמיים קדרו, עננים כיסו במהירות את התכלת, רחמים הציפו אותו, אבן- החול הכבידה יותר ויותר. הוא וכוח רצונו כרעו סומים מערפילי- הבכי, חש כאב ולא יכול היה לגעת בו, לא היה לו מקום.

  העננים השחורים איימו להעלים את מעט האור שנותר, הוא אמר לעצמו שאסור לו לוותר עכשיו, לא, לא. אך לרגע זה היה חזק ממנו וסחב אותו מטה.

  בייאוש ותחינה הרים את ידיו, מביט לשמיים. ברק פתאומי סדק את סמיכות העננים, צייר אותות של שחרור, הצביע על המשך הדרך.

  הוא הרשה לעצמו להתגלגל עם הרעם ולצחוק…

  גשם חזק ניתך, חשוף כולו, רועד בעוצמה, חש את אבן – החול מתפוררת, מתפרצת מתוכו כמתוך לוע הר געש. כל גרגיר זיכרון שהתגבש בו נסחף בזרם הזמנים, השיר מעליו את רצונותיו המקובעים בכאב.

  תחושת עונג מילאה את החללים.

  השמיים התבהרו, האדמה ספוגת המים העלתה ניחוחות מרחיבי נפש.

  הוא הביט בהם בשקט

  וברור היה לו שיוכל לדלות אותם ללא כאב כשיהיה בהם צורך.

  הם היו שם איתו-

  כל זיכרונותיו.

  [Reply]

 47. יפה דןבתאריך 01 ינו 2012 בשעה 12:50 pm

  היי רונית,

  תודה על השיקוף הנפלא שנתת לי לגבי איך להציע את שירותיי למי שזקוק מבלי שישליך עליי בוץ בחזרה.

  השקוף שלך הביא לכך שלמחרת, תודעת השירות שלי התבהרה והתרחבה להבנה מלאה לגבי עניין מתן השירות בחינם. כשנותנים בחינם, הנתינה מאבדת מערכה וזה לא זוכה להערכה והוקרה וואותו אדם המקבל את הטיפול מפספס הזדמנות לשינוי ולשיפור מצבו וחבל.

  תודה רבה על כל תוכן השיעור אותו העברת, זה היה שעור מרגש, מובן ומאיר עיניים. זהו שיעור שנותן ערך רב להבנת התקופה הבאה עלינו לטובה.

  תודה רבה על נכונותך להעברת הקורס ואני כבר סקרנית לגבי ההמשך.

  בהצלחה,

  ובברכת אור ואהבה,

  יפה דן

  [Reply]

 48. מיכלבתאריך 02 ינו 2012 בשעה 6:08 pm

  רונית היי,

  כפי שבקשת…שנה נפלאה!

  [Reply]

 49. מיכלבתאריך 02 ינו 2012 בשעה 6:09 pm

  רונית,

  זה עלה מיד, ללא בעיה, תודה

  [Reply]

 50. מיטלבתאריך 02 ינו 2012 בשעה 9:40 pm

  רונית היקרה, הקשבתי לשיעור שלך, ופשוט התמלאתי באנרגות עצומות הרגשתי שאני מסוגלת לכל מה שיעלה על רוחי, ולמחרת החלטתי לנסות…וזה פשוט עובד, אני פשוט נדהמת כל פעם מחדש, סופ סופ אני מבינה דברים על עצמי ועל הסובבים אותי…אני ממש מחכה לשיעור הבא!!! תודה לך פיה מדהימה!!! מקווה שאוכל לכתוב את הדברים שאמרת ולא לסלף או להוריד מהם כי אכן אני מרגישה כסופרת ….

  [Reply]

 51. גלבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 11:57 pm

  רונית שלום,

  אני בתחושת החמצה .

  כשאני קוראת את שאת כותבת אני יודעת ברמה התאית שאת מתכוונת לכל מילה.את יוצרת בי תחושת אמון.

  לצערי, לא מצליחה לפתוח את ההקלטה של השיעור הראשון.שמחה קמעה כי השיעור השני נדחה אולי עד להשמעתו ימצא פתרון. ואוכל גם אני להנות ממנו.האם ניתן לקבלו בכתב?

  תודה והחלמה מהירה

  גל

  [Reply]

  רונית שפי ו Reply:

  שלום גל,

  תודה על המשוב שלך

  בתוך התזכרות ששלחתי לך לקראת השיעור הזה

  מצוי לינק עם הנחיות למיקרה שיש לך אתגרים טכניים

  בהאזנה לשיעור.

  בבקשה חזרי לאחת ההודעות הללו,

  הכנסי ללינק,

  קראי אותן והעזרי בהן.

  אם לאחר שעשית את שרשרת הפעולות הללו

  עדין אינך מצליחה להאזין לשיעור מס' 2

  בבקשה שלחי לי מייל ב"השב"

  והעביר את זה לתמיכה הטכנית

  אך קודם כל תעזרי לעצמך בעצמך

  הרי זה גם מה שאנו לומדים בקרוס הזה…

  בהצלחה

  ולהשתמע בקרוב

  חיבוק

  רונית

  [Reply]

 52. מעייןבתאריך 07 ינו 2012 בשעה 9:06 pm

  תודה לך רונית על שיעור מרתק ומלמד כ"כ, ריגשת אותי מאד.

  נתת לי השראה להפיץ את האור שלי בעולם ולהפסיק להסתתר.

  יצאתי בתחושת התרומממות מההקשבה להקלטה, ורצון עז לפעול ולעשות.

  שתהיה לנו שנה של שחרור ושנזהר במלוא הדרינו.

  תודה:)

  [Reply]

 53. סוזנהבתאריך 10 ינו 2012 בשעה 11:01 am

  שלום רונית,

  ראשית תודה על הזמן שאת מקדישה לי/לנו.

  אני לא ממש יכולה לומר שאני זוכרת כל מה שאמרת אבל ההרגשה של הייתה מאוד נעימה וטובה, אני רוצה לשמוע שנית את ההקלטה… לכן אני מאוד שמחה שעדיין לא עברת לשיעור השני, שהמועד המקורי שלו לא התאים לי במילא…

  שתהיה לך שתיקה פוריה

  להתראות בינתיים

  סוזנה

  [Reply]

 54. אילה_פבתאריך 10 ינו 2012 בשעה 11:38 pm

  הי רונית

  לא הספקתי להכנס לשיעור הראשון וכבר אין גישה אליו,

  האם אצלי הבעיה? או שא"א יותר?

  אשמח ללמוד ממך

  אילה

  [Reply]

 55. אלהבתאריך 11 ינו 2012 בשעה 12:11 am

  רונית שלום

  שאלות חשובות לי:

  בכל מאודי רוצה אני להיות אותנטית לעצמי. כיצד אדע באמת מה נכון לי במצבי התלבטות. כיצד להגיע לתחושת הטובה העליונה במיומנות שלא תדרוש התלבטויות מרובות.

  איך אדע מה הטובה העליונה של האחרים. האם לא מתערבבת כאן שיפוטיות.

  אם החלטתי מה נכון לי ולאחר ובכל זאת גרמתי לעגמת נפש לאחר על אף שלא במכוון,מה הועלתי בכך.

  למה הכוונה "אמא אדמה" בעידן החדש .מה תפקידי מולה

  איך נזהה "סימנים" עבורנו.

  ושוב לעניין "הבורא". מי שאמביוולנטי לגבי מילה זו , מהי התפילה בלב שיאמר

  בעת מבחן.

  ילדים =אותנטיות. איך נהיה ילדים בתודעת הרצון, ביכולת השמחה וביכולת הדמיון

  מקווה שאקבל מענה מספק.

  תודה

  אלה

  [Reply]

 56. שרית אשריבתאריך 12 ינו 2012 בשעה 11:09 am

  הי רונית

  מצאתי את עצמי מתחברת בחזרה לפיה שבתוכי, הצעד הבא שלי הוא לראות איך אני נשארת מתוקה לעצמי גם שבחרתי עבודה של הרבה שעות, והנחתי בצד את הטיפולים שלי בעוצמת הרכות שאני עושה מתוך הלב.

  כרגע אני מנסה להרים אחר הצהריים אחד של טיפולים.

  היום לא הוכל להקשיב לשיעור, אבקש הקלטה

  תהנו

  שרית

  [Reply]

 57. אפרתבתאריך 12 ינו 2012 בשעה 11:16 am

  רציתי לומר שכבר שם ההרצאה עושה לי מתוק!

  [Reply]

 58. סיונוושבתאריך 13 ינו 2012 בשעה 1:51 am

  D; היי רוניתושש אני לצערי לא יכולה לשמוע דבר ז"T זה מראה שזה מתחבר למדיה" אבל לא שממיע כלוום ולא עובדד כולם טעמו מההרצאות ורק אני לא

  [Reply]

  רונית שפי וולפין - מורה רוחנית (קריאת הילות והילינג) Reply:

  שלום סיוון,

  אם כולם הצליחו, זה אומר שגם את יכולה.

  פשוט קראי בעיון את הנחיות הכניסה להקלטה, שאשלח יותר מאוחר,

  בצעי אותם, אם צריך בקשי עזרה, מהבורא ומברואיו

  ויאללה…

  בהצלחה

  רונית

  [Reply]

 59. ימיתבתאריך 06 פבר 2012 בשעה 11:54 am

  רונית יקרה!
  הרגע נחשפתי לאתר ולשיעורים
  וכמו כל דבר בחיים, כשהתלמיד מוכן המורה מגיעה.
  טרם הספקתי לקרוא את כל החומר, אעשה זאת בדקות הקרובות,
  רק רציתי לציין שנחשפתי לאחרונה גם לריפוי שנקרא "תטא הילינג" וברור לי שהדברים משיקים..

  כמה שאלות טכניות:
  1. אין לי מחשב בבית, לכן אני יכולה להשתתף רק מהעבודה..כך שאוזניות לא ממש יעבדו כאן..האם אשפרי לעשות זאת בשעות הבוקר המוקדמות, כשעוד אין הרבה אנשים?

  2.איך אני מעבירה את המתנה הזו הלאה(חוץ מהפייסבוק שזאת כבר עשיתי).
  3.האם יש משהו נוסף(בוודאי תירגול..)שאני יכולה לעשות בבית, ללא מחשב?

  תודה מקרב לב.
  ובעודי כותבת שורות אלה נכנס פה מישהו שהיה צריך עידוד וקיבל תובנה..
  אפרופו נתינה וקבלה בו זמנית

  תודה

  [Reply]

 60. שולמית נגה בר אורבתאריך 06 פבר 2012 בשעה 2:00 pm

  היי רונית היקרה.

  שמעתי והאזנתי לשיעור של היום 6.2.2012 נהנתי מאוד וגם למדתי היה כף לשמוע את הקול שלך כמה נעים את מעביברה אני מרגישה את העברה כמו צינור , רציתי לשאול שאלה ולא ידעתי איך להצביע אני ניסיתי לא הצלחתי. השאלה היא אם האנרגיות של ההורים שלנו מפריעות אפשר להסיר אותם דרך טיפול שאנחנו עוברים השאלה היא איך מטפלים באנרגיות שלי ושלי בעלי כהורים לילדים שלנו כשהאנרגיה שלנו נמצאת אצל ילדינו, איך מסירים את האנרגיה מילדינו?

  [Reply]

 61. shoshבתאריך 28 פבר 2012 בשעה 6:18 pm

  היי רונית,
  תודה על השיתןף נקרא מרתק.

  [Reply]

 62. אירהבתאריך 29 פבר 2012 בשעה 11:09 am

  רונית היקרה,
  זה מדהים – עוזר לי מאוד.
  תודה תודה תודה

  [Reply]

 63. לימור גלבתאריך 24 אפר 2012 בשעה 9:58 am

  היי רונית
  פוגשת בך לראשונה,
  רוחב ליבך בשבילי הוא השראה.
  אני סקרנית ומוכנה לגמרי לשיעורים.
  אשמח לדעת ולהרחיב את הכלים.
  שלך, לימור.

  [Reply]

 64. מיכלבתאריך 25 אפר 2012 בשעה 7:25 am

  הקושי לי הוא להיות גם וגם וגם . גם אמא לילדים קטנים. גם בת זוג. גם להתפתח בתחום בו אני עוסקת כרגע. גם להתפתח בתחום חדש שאליו אני רוצה להיכנס וגם לפנות זמן לאהבה הגדולה שהיא מוסיקה ותנועה. וגם תוך כדי למצוא לנו בית לגור בו (בתקווה שבקרוב המשימה הזאת תהיה אחריינו). איך משלבים הכל ביחד. על מה לוותר על מה לא. אני אוהבת את כל מה שאני עושה ובכל תחום צמחתי וגדלתי אך השילוב של כל הדברים ביחד לא בהיר לי עדיין ויש תחומים שבהם עוד אין תוצאות שמספקות אותי.

  [Reply]

 65. מיריבתאריך 05 יונ 2012 בשעה 8:14 pm

  הי רונית,

  הקורס נשמע מעניין ומקווה אני שבאמת אולכ לקרוא הילות לעזור בעבר כשעעברתי קורסים רוחניים רייקי תיקשור
  לא הצלחתי לראות הילות למרות ששאר חברי הקורס כן הצליחו לקרוא הילות וזה דבר שגרם לי לתסכול .

  תודה רבה לך על הקורס

  [Reply]

  רונית שפי וולפין Reply:

  הי מירי,

  אני שמחה על ההתלהבות שלך לנושא ושלא ויתר למרות שעד כה לא הצלחת

  אני מלמדת את הנושא כבר 23 שנים ובמסגרת הלימודים אצלי

  לא היה אדם שרצה לראות הילות,

  שעקב אחר הנחיותי בנדון,

  השקיע בתרגול

  ולא הצליח.

  אחד מסודות ההצלחה הנושא הוא – התפתחות הדרגתית

  לכן יש 4 שלבי התפתחות וחשוב להתמיד בהם

  השלב הראשוני הוא קורס ההיכרות

  במהלכו את לא תראי הילות כמו שאת מצפה

  לא תראי סרטים צבעוניים וכד'

  אבל אם תשקיעי בענווה

  ותמשיכי הלאה לקורס המעשי

  תחול קפיצה משמעותית בראייה שלך.

  אם משקיעים, מצליחים

  בהצלחה

  רונית

  [Reply]

 66. RIVKAבתאריך 17 יונ 2012 בשעה 10:52 pm

  שלום רונית!

  מאוד שמחה שהגעתי לאתר שלך ומצפה לקבל את הקורס במייל. מאוד אשמח אם הקורס הזה יעזור לי לגלות יותר על עצמי ויעזור לי לממש את עצמי ולהיות בטוחה ושמחה בדרכי. אני יודעת שזו רק תחילת הדרך, אבל בכל זאת מצפה לשיפור..

  תודה מראש!

  ריקה

  [Reply]

 67. גליתבתאריך 29 יול 2012 בשעה 11:24 am

  היי רונית

  קראתי את המאמר, יצרת בי סקרנות
  אשמח לקבל את הקורס אשר אני משוכנעת שיעזור לי יותר לגלות על עצמי

  תודה מראש
  גלית

  [Reply]

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות